PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720753}

Godzilla II: Król potworów

Godzilla: King of the Monsters
5,6 34 154
oceny
5,6 10 1 34154
4,5 13
ocen krytyków
Godzilla II: Król potworów
powrót do forum filmu Godzilla II: Król potworów

Według większości w Godzilla 2 pojawią się śmiertelni wrogowie godzilli; KING GHIDORAH !!!! MOTHRA !!!! i RODAN !!!!nie wiem jak wy, BĘDZIE SIE DZIAŁO!!!!!!!

Dinomysia

nic się nie będzie działo, znowu będzie przegadany i potencjał niewykorzystany(!)

RandyShughart

A mianowicie????

Dinomysia

w pierwszej części praktycznie działo się mało, biorąc pod uwagę temat i czas trwania. cały czas bezsensowna gadanina, debile żołnierzyki i banalny wątek 'romantyczny' - taki hollywoodzki że dramat. akcji było mało, potworów było mało, rozpie*dolu było mało. proste. nie umniejszam oczywiście nim. bo sama Godzilla był epicka i jej ujęcia w walce były przekozackie(ogon, ogień). po Mad Max'ie pojęcie filmu akcji zostało na nowo zdefiniowane i nic nie jest w stanie temu dorównać.

użytkownik usunięty
RandyShughart

Godzilla nie zieje ogniem, tylko radioaktywnym żarem z pyska.

that's cute

RandyShughart

no shit

ocenił(a) film na 7
RandyShughart

Bo kasy było mało teraz dostaną większy budżet to akcji będzie więcej i efekty będą lepsze cierpliwości ludzie będzie dobrze.

ocenił(a) film na 6
RandyShughart

Tak jest masz racje ale gdyby gareth nie był reżyserem to może kto wie było by ok

użytkownik usunięty
Dinomysia

mam nadzieje ich zobaczyć choć wole japońskie wersje to ta nowa jest ok,ale mam nadzieje,ze nie zniszczą Mothry i króla Gidoraha

ocenił(a) film na 9
Dinomysia

Z tego co się orientuję, to Mothra i Rodan nie zawsze byli przeciwnikami Godzilli. Może w filmie wystąpią jako jego sojusznicy? Bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że Godzilla miałby sobie sam dać radę z tą trójką (z czego jeden to przecież Ghidorah).

Luis Garcia

Trudno powiedzieć... Ale wiem, że w filmie Godzilla z 2004 to Mothra była sojusznikiem, ale Rodan już nie. Z czego pamiętam, że jest film Godzilla ze starszych lat kiedy to było Godzilla, Mothra, Rodan VS King Ghidorah. Więc to zależy od reżysera, czy Mothra i Rodan będą sojusznikami czt nie.

ocenił(a) film na 9
Dinomysia

No wiadomo, ja właśnie liczę, że Godzilla, Rodan i Mothra będą walczyć po tej samej stronie, tak jak w tym filmie z lat 60-tych. W końcu przeciwnik ten sam.

Tyle czasu trzeba jeszcze do premiery... Nie mogę się doczekać jak Ghidorah będzie się prezentować, ale na pewno wgniecie w fotel ;)

Luis Garcia

Ze zdjęć widziałam, że naprawdę wgniecie w fotel

Dinomysia

Mnie już nic nie wgniecie w fotel. Ostatnio wgniótł mnie w fotel Man of steel, a po nim nie było już żadnej porównywalnej rozpierduchy. Już tyle efektów specjalnych się naoglądałem w kinie, że spowszedniało mi to wszystko. To jak z narkotykami, im dłużej się bierze, tym więcej trzeba wziąć, by doznania były porównywalne. Tak samo tutaj. Uwielbiam fantastykę i efekty specjalne ale po tylu latach już nie robią na mnie takiego wrażenia.

ocenił(a) film na 7
Dinomysia

Mi osobiście przeciwnicy Godzilli w postaci Rodana i Mothry się nie podobali... w zasadzie jedynym sensownie wymyślonym przeciwnikiem jest tu King Ghidorah. Koncepcja latającego, przerośniętego ptaka czy motyla zawsze była dla mnie dość dziecinna i absurdalna, choć wiadomo, że w nowej odsłonie z pewnością nabiorą i te "postaci" większej powagi, bo i sam Godzilla doczekał się prawdziwie mistrzowskiego przedstawienia w wizji Pana Edwardsa.

khazad7_2

Tu masz zdjęcie Rodana -----------> https://www.google.pl/search?q=rodan+2016&biw=1366&bih=657&source=lnms&tbm=isch& sa=X&ved=0ahUKEwj3hI3xnKfMAhWLB5oKHQVRBUMQ_AUIBigB#imgrc=-th3pQ_PQMjDeM%3A

Tu zdjęcie Mothry -------------> https://www.google.pl/search?q=rodan+2016&biw=1366&bih=657&source=lnms&tbm=isch& sa=X&ved=0ahUKEwj3hI3xnKfMAhWLB5oKHQVRBUMQ_AUIBigB#tbm=isch&q=mothra+2018&imgrc= HiPCjh2h0DYQOM%3A

Tu zdjęcie Kinga Ghidoraha (niestety tylko jego mordy) -------> https://www.google.pl/search?q=rodan+2016&biw=1366&bih=657&source=lnms&tbm=isch& sa=X&ved=0ahUKEwj3hI3xnKfMAhWLB5oKHQVRBUMQ_AUIBigB#tbm=isch&q=king+ghidorah+2018 &imgdii=jLNanXFrsJcW0M%3A%3BjLNanXFrsJcW0M%3A%3BTgywH9KMqtKHTM%3A&imgrc=jLNanXFr sJcW0M%3A

A Godzilla to chyba wiesz jak będzie wyglądać. Tak?

ocenił(a) film na 7
Dinomysia

To jedynie szkice koncepcyjne itp. Bo z tego co wiem, nie są to jeszcze oficjalnie potwierdzone informacje. Jeszcze trochę przyjdzie nam czekać na oficjalne zapowiedzi i pierwsze spojrzenie na przeciwników Godzilli.

khazad7_2

Pożyjemy zobaczymy... :)

ocenił(a) film na 6
Dinomysia

Z moich informacji to Godzilla chyba będzie walczyła z King Kongiem, a te obrazki, które wysłałeś są zrobione przez fanów

Metiu21

Ty chyba nie masz pamięci do dat, co?

ocenił(a) film na 6
Dinomysia

Rodan to już miał się pojawić w Godzilli 2014, więc spekulacji widzę ciąg dalszy, powtarzam, to są fan arty jakieś. King Kong vs Godzilla 2020, ktoś jak widać się jebnął na filmwebie :)

Metiu21

Słuchaj kolo po pierwsze ja..... to..... DZIEWCZYNA!!!!! A po pierwsze chyba wiesz, że przed 2020 będzie 2019 będzie Godzilla 2 , a według moich informatorów to w tej godzilli będzie na pewno King ghidorah, a co do rodana i mothry jest jeszcze nie ma pewności, ale nie jest wykluczone że będą. Więc zanim zaczniesz dyskutować płotko to najpierw naucz się liczyć do 3000 bo widzę że nie umiesz...

ocenił(a) film na 6
Dinomysia

Mysia nie bądź taka agresywna <3 Dinusiu <3 xD Liczyć to ja umiem, płotką nie jestem, chociaż je bardzo uwielbiam. Masz jakieś oficjalne źródła co do tych dat?

Metiu21

Choćby to że za rok jest 2017, a za trzy lata od 2016 jest 2019, a ponieważ wyszło na jaw, że nie ma reżysera Godzilli 2 to wychodzi na to, że zamiast premiery w 2018, (bo istnieje taka data) będzie w 2019. Więc po prostu poszukaj takiego tematu na filmwebie ,,Godzilla osierocony''. A po drugie to.... staram się wymyślać jakieś cięte riposty, które nie mają w sobie jakiegoś przekleństwa :-/

ocenił(a) film na 7
khazad7_2

Ja uważam że kiedyś te potwory wyglądały kiczowato miało to swój urok ale w tej wersji mogą wyglądać na prawdziwe monstra żeby tylko nie poskąpili kasy na efekty to będzie dobrze.

Dinomysia

Wszystko się potwierdziło.

Dinomysia

Masz racje, pewien fan przewidział to już w 2014 kiedy wchodziła pierwsza część. Na stronie internetowej można było ściągnąć tapety, gierki itp. I był program do "hakowania" i właśnie wg tego programu znalazł te informacje. Tu zamieszczam linka :) https://www.youtube.com/watch?v=46Ffmon8KNg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones