PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128415}
6,3 3 035
ocen
6,3 10 1 3035
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Tak jak w tytule początek jest niemrawy ale później już gitara.Jak na tamte czasy film napewno zaskakiwał wykonaniem itd.Powrót do pierwszego filmu gdzie Godzilla to nie napierdzielanka 2 czy tam 3 potworów tylko po prostu atak na ludzi którzy tak naprawdę ponoszą za to winę-wiadomo bomba atomowa.I właśnie urzek ły mnie te sceny gdzie japończycy gadają z ambasadorami USA i ZSRR o wystrzeleniu pocisków jądrowych w Godzillę i mimo tego japończycy nie chcą tego zrobić,wiadomo jak są wyczuleni na tą broń i nie można im się dziwić a co jeszcze bardziej mi zaimponowało w japończykach to umieścili w swoim filmie wątek że amerykanie ich ratują przed tym zestrzeliwując głowicę.To naprawdę wymagało podniesienia głowy przez japończyków,może przebaczenia?.
Jest też parę innych fajowych scen jak wejście Godzilli do Tokio przez port albo pojedynek króla potworów ze statkiem X.Generalnie film lepszy niż się spodziewałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones