PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=59}

Godziny szczytu

Rush Hour
7,2 73 611
ocen
7,2 10 1 73611
6,1 10
ocen krytyków
Godziny szczytu
powrót do forum filmu Godziny szczytu

Świetny film

ocenił(a) film na 8

Nie wiem czy się ze mną zgadzacie, ale bez Chrisa Tuckera ten film byłby filmem akcji (bardzo
dobrym, ale jednak tylko filmem akcji), z nim za to jest to świetna komedia sensacyjna ;p Ja dałem ocenę
8 za ten film.

peygrejpl

Murphy spisałby się równie dobrze o ile nie lepiej

ocenił(a) film na 8
peygrejpl

Zgadzam się bo uwielbiam filmy z czarnoskórymi aktorami w rolach głównych

ocenił(a) film na 7
kacper4008

Właśnie takie sensacyjne komedie z czarnoskórymi są najlepsze, bez nich to filmy by dużo traciły na wartości.

ocenił(a) film na 7
peygrejpl

Tucker nakręca ten film, jak i całą serię.

ocenił(a) film na 2
baron666

Daremny film, ani śmieszny ani sensacyjny.

peygrejpl

"Nie wiem czy się ze mną zgadzacie, ale bez Chrisa Tuckera ten film byłby filmem akcji (bardzo
dobrym, ale jednak tylko filmem akcji), z nim za to jest to świetna komedia sensacyjna ;p Ja dałem ocenę
8 za ten film."
Chris Tucker nadaje temu filmowi rytm/sens, nie było by trzeciej części gdyby się nie zgodzili na jego pomysły. Bardzo fajne są końcówki każdego filmu/serii kiedy pokazują że to tylko świetna zabawa. Polecam.

ocenił(a) film na 8
akron

Bardzo lubię Tuckera. Szkoda, że mało gra. W 5 elemencie był bardzo śmieszny i bardzo przerysowany (i pomyśleć, że twórcy chcieli w tej roli Prince'a!), w Godzinach szczytu wraz z Chanem rozbrajają, Kasamowa - film średni, ale Tucker w swoim stylu i to właściwie tyle chyba jego głównych ról... Piątku nie oglądałem, więc nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones