PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9892}

Gra o przeżycie

Surviving the Game
6,3 3 335
ocen
6,3 10 1 3335
6,3 3
oceny krytyków
Gra o przeżycie
powrót do forum filmu Gra o przeżycie

Dziś na TVN

ocenił(a) film na 7

nie wiem po co to pisze

dolce8

wiem, nie wiem po co odpisuje :P

dolce8

dobry film akcji

ocenił(a) film na 5
blimey83

Film taki sobie. Scenariusz podobny do "Nieuchwytny Cel". Pomijam fakt, że główny bohater po wyjściu z rzeki (do której wskoczył uciekając, zanurzając się cały) wyciągnął z kieszeni suche fajki po czym radośnie sobie kilka z nich zapalił, ale to takie "małe" niedopatrzenie :):)

patkot28

sam bohater tez sie dziwil ze sa suche :D

ocenił(a) film na 7
artekman

Podobał mi się, lubię takie klimaty : )

ocenił(a) film na 7
dolce8

Oj tak fajny film, ciekawy motyw. Polowanie na ludzi to coś nowego. Kiedy po raz pierwszy go oglądałem będąc jeszcze dzieckiem bardzo mi się spodobał.

ocenił(a) film na 6
mk34

Coś nowego ? Chyba żartujesz :):):)

Uwolnienie 1972
Śmiertelne manewry 1981
Śmiertelne polowanie 1981
Rambo 1982
Polowanie na indyka 1982
Siła pomsty 1986
Żywy cel 1987
Uciekinier 1987
Sądna noc 1993
Na krawędzi 1993
Nieuchwytny cel 1993

I to tylko z tych bardziej znanych filmów z akcentem polowania na człowieka,
a jest dużo więcej takich filmów, ale już znacznie mniej znanych

ocenił(a) film na 7
returner

Tak, ale w takiej konwencji, w jakiej to było przedstawione w tym filmie, wcześniej nigdy nie widziałem. Chodzi mi o konkretnie zaplanowane polowanie na człowieka, który ucieka jak zwierzyna. Natomiast na pewno było już sporo takich filmów. Po prostu ten był moim pierwszym, z taką fabułą, już wiele lat temu. ;]

ocenił(a) film na 6
mk34

Planowane polowanie było w
Polowanie na indyka 1982
Siła pomsty 1986
Żywy cel 1987
oraz Uciekinier 1987, ale tu inna konwencja - program :)

Nieuchwytny cel i Gra o przeżycie kopiują to co było w
Polowanie na indyka 1982, Siła pomsty 1986, Żywy cel 1987

ocenił(a) film na 7
dolce8

fajny film jak ktos lubi takie kino.. inni go zleja.. mnie sie podobalo jak na kino B jest naprawde dobry.. i chociaz to taki odgrzewany Hard Target to warto dla samej obsady ktora jest bardzo ciekawa... natomiast poza paroma bledami najbardziej nie podobal mi sie poczatek... nie potrzebnie pokazali juz na starcie o co chodzi w filmie... gdyby tych scen nie bylo to od poczatku razem z icem nie wiedzielibysmy na czym tak naprawde ta robota ma polegac i czemu wszyscy sa tacy mili :D

dolce8

moze byc dobry

niko_filmweb

no chyba sie też skusze ;)

dolce8

Dziś na TVN

nie wiem po co to pisze

Hahaha :D

mc_aural

A ja nie wiem po co to czytam he he;D

ocenił(a) film na 7
dolce8

Ciekawe bo napisałeś to 15 Maja 2011 roku a wczoraj też był na TVN (tj 16.09.2012)

Twój temat pozostaje ponadczasowy.

ocenił(a) film na 6
mk34

dokładnie, ja na niego weszłam bo właśnie myślałam że się dotyczy wczorajszej projekcji:P

ocenił(a) film na 4
grzybeQ

haha, ja też!

ocenił(a) film na 7
mk34

Fajnie że mój temat cieszy się taką popularnością i jednocześnie pozostaję ponadczasowy. Do Zobaczenia za rok przy kolejnej projekcji. Zapewne na TVN :P

ocenił(a) film na 7
dolce8

Super film, prawdziwie męskie kino, żadnych kobiet na planie :D Trzyma klimat, choć to już nie jest to samo, gdy oglądało się go 15 lat temu. Ogólnie Ice-T robił filmy bardzo podobne do siebie, ale jednak coś mnie do nich ciągnie.

ocenił(a) film na 8
sztosik

mnie do oglądnięcia filmu zachęcił obsada w postaci Rutgera Hauera, ale Ice-T i Gary Busey też zaprezentowali się ciekawie ;)

ocenił(a) film na 5
nie_zarejestrowany

mam beke z tego tematu

ocenił(a) film na 1
dolce8

Natomiast ja wiem po co piszę. Paskudny niesmak pozostał mi po obejrzeniu tego filmu. Co jeszcze trzeba wymyślić by przyciągnąć człowieka do oglądania tworu filmowego i by był jeszcze nim zachwycony. Recepta okazała się prosta. Trzeba pokazać człowieka - bydle w liczbie mnogiej, do tego bardzo bogatego bo to ma być zabawa przednia a jak przednia to i kosztowna - z drugiej strony człowiek, którego życie nie oszczędzało. Dla tych pierwszych ten drugi był nikim i niczym, był pionkiem w ich zwyrodniałym mózgu, był rzeczą do kasacji. Brutalny film. Nieważne jak się ten film zakończył ale tak ten jak i inne, o podobnej tematyce, nie powinien nigdy powstać. Już wiem jakie gromy się posypią osądzając mnie od czci i wiary ale dla mnie ten film to nieporozumienie 1/10 !!!

dolce8

dzisiaj w TVN :D

ocenił(a) film na 7
Harry_Potter_7

Kolejny raz nasz kochany TVN rozpieszcza nas tak wybitnymi i ponadczasowymi produkcjami. Kto nie obejrzal, niech sie nie smuci, zapraszamy na wiosne!

ocenił(a) film na 5
dolce8

podbijam ten zacny temat i informuję, że jutro na tvn 7

dolce8

dzisiaj tez :D warto ogladac ?

dolce8

kurde, piszecie - "jutro" "dzisiaj też" a żeby się liczyło trzeba napisać - DZIŚ NA TVN7
temat uratowany :)

ocenił(a) film na 7
tomek100milionow

Rozpieszczają nas ostatnio. Tylko troszke ponad miesiąc kazali nam czekać. Nie zapomnijcie wpisać się kolejnym razem, na ten dzień czeka każdy, jak na pełne zaćmienie księżyca.

ocenił(a) film na 8
dolce8

A dzisiaj na Tvn7.Właśnie leci☺

koko_szanel

Zgadzam się dobry film ale co gł bohater wsadził Hauerowi do pistoletu ?

ocenił(a) film na 8
Ruben_fw

wyglądało na zwinięty papieros - był napis Dunhill standard-marka tytoniu

ocenił(a) film na 8
dolce8

Może dlatego, że film dość rzadko pokazują w TV. Przeważnie puszczają Nieuchwytny cel z JCVD do znudzenia.
Eh, post z 2011, a ja się nabrałem i odkopałem.

ocenił(a) film na 7
markac

Zawsze miło wejść tu po sześciu latach :)

ocenił(a) film na 5
dolce8

Czuję się w obowiązku poinformować, że leci dziś na TVN7 o 20:00.

kemuri

wyprzedziłeś mnie. Właśnie leci.

dolce8

Minęło 11 lat od twojego wpisu a ja go dzisiaj oglądam po raz pierwszy zobaczymy lubię rutgera hauera

ocenił(a) film na 6
dolce8

Dziś na TVN7 - a właściwie jutro, bo o 00:10.

ocenił(a) film na 6
dolce8

Dziś na TVN7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones