PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395469}

Gra w czworokącie

Détrompez-vous
6,4 1 093
oceny
6,4 10 1 1093
Gra w czworokącie
powrót do forum filmu Gra w czworokącie

Wysoka ocena, bo w swojej klasie, francuskich, lekkich komedyjek to naprawdę świetne kino :))

ocenił(a) film na 8
Barbasiss

Popieram :) bardzo sympatycznie się oglądało i z przyjemnością czekało końca. Takie lekkie kino obiadowe :) u mnie 8/10

Barbasiss

Także popieram!
Nie spodziewałem się, że będzie aż tak sympatyczny:)
Poza tym w sposób ciekawy i zabawny przekazuje ważną rzecz - o miłość trzeba powalczyć, pogimnastykować się trochę, bo warto!

ocenił(a) film na 8
xszymon

Są filmy o których myśli się po obejrzeniu tygodniami:jakie było przesłanie filmu,co miała znaczyć scena kiedy główny bohater godzinami siedzi nad kotletem mielonym,a jego zona w tym czasie trawiła już kolację itd.Ten film nie miał od początku chyba aż takich ambicji i myślę,że wyszło na to dobre zarówno filmowi jak i widzowi.Chociaż niektóre sceny naprawdę zapadają w pamięć.Na przykład scena zadumania nad swoim losem w momencie kiedy lekarz próbuje postawić diagnozę kolejnej pacjentce.Lekarz jest ginekologiem

ocenił(a) film na 5
mikesz6

Mnie rozbawiła odpowiedź na zapytanie syna: tato, co to jest wymówienie? To, że nie ma św. Mikołaja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones