PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5924}
5,2 195
ocen
5,2 10 1 195
Grand Theft Auto
powrót do forum filmu Grand Theft Auto

gta3

użytkownik usunięty

jestem wielbicielem gry grant thelft auto i zechcial bym porozmawiac na jej temat ,a po zatym moge porozmawiac tez na iiny temat

ale ten film nie ma nic wspolnego z seria gta :)

____16

jeze;i nie ma nic wspolnego z gra, to czemu logo jest bardzo podobne do tego z gry?

siwy

spójrz men na date produkcji tego filmu ;] Kreatorzy gry zerżneli tytuł jak i logo ot co!

Dani_tm

Więc mimo wszytko ma coś wspólnego z grą:), swoją drogą nieźle mnie to zaskoczyło bo też jestem fanem serii GTA, pozdrawiam ;)

byniek

fakt, hehehe identyczna ccionka jak na okładce gry i w trakcie jej :-)

Michal1992

Ta czcionka jest na wydaniu DVD, które zapewne wyszło po premierze gta3. Zastosowali taki chwyt, żeby DVD się lepiej sprzedało i tyle.

____16

Dajcie spokój ludzie... Może i faktycznie ten film nie ma wiele wspólnego z naszą ukochaną serią GTA, ale nie piszcie że GTA nie ma nic wspólnego z tą produkcją. Nie oglądałem tego filmu, ale przecież po samym opisie można się domyśleć, iż twórcy serii Grand Theft Auto wzorowali się na tej niewątpliwie pełnej akcji komedii. Przytoczę jedynie fragment opisu : "Każdy chce zdobyć wyznaczoną za schwytanie pary nagrodę w wysokości 25.000$. W pościgu uczestniczą także wozy policyjne oraz kilka helikopterów. Film obfituje w setki wypadków samochodowych i wybuchów.". Czy to wam czegoś nie przypomina... ? ;) Pozdrowienia dla wszystkich fanów

Mike

"25.000$" - mi ta cena coś świta... ;) Coś było w grze...

użytkownik usunięty
siwy

25.000 dostajesz w gta 3 jak wbijesz kod na kasę a nazwa nie jest ściągnięta bo po Polsku oznacza ,,Wielka Kradzież Aut"

____16

GTA to już klasyka! ;D
Grałem w GTA 1, GTA III, Vice City, San Andreas i IV. W te na PSP nie bo jakoś mi się nie podobają (widziałem parę razy u kolegi)

GTA to jest coś. Miałem do tej pory 1, 2, 3, Vice City i San Andreas, a niedługo kupię sobie 4 i LCS na PSP(bo zamierzam sobie kupic PSP):). Uważam, że wszystkie gry były udane.

Hitek

Bardzo lubię serię GTA :)

Zobaczcie ile ten temat ma już lat :)
Został założony w 2002, a dzisiaj jest 2009 :)

To już 7 lat!!! :)

CupOfCoffee

jeszcze wtedy nawet vice city nie było ;D

CupOfCoffee

a teraz 2011 wiec 9 lat :P

Hitek

Heh, sam z sentymentu zainstalowałem GTA1 - na laptopie ;)

Mr_Mey

Z całej serii GTA najbardziej podoba mi się Vice City.

cyborg.vandamme

No to ja kontynuujac, dalej pociagniemy ten temat...
tez jestem fanem serii GTA, i Mike ma racje, cos sie laczy.
Pozdr. dzisiaj 2011 :D

użytkownik usunięty
MartinWinchesterSOA

najlepsze GTA to Vice City !

Jesteś idiotą jeśli tak sądzisz. Co najwyżej TOBIE się najbardziej podoba. Mi na przykład najbardziej podoba się San Andreas. I też mam pier**lić, że jest najlepsze bo ja tak uważam?

użytkownik usunięty
TheBlur

widzę że nie masz co robić tylko hejtować na forach haha nikt Cię o zdanie nie pytał więc nie otwieraj paszczy nie proszony o to wyraziłem swoję zdanie to chyba oczywiste a się bulwersujesz jak bym mówił o aborcji albo czymś podobnym ogarnij pieczare

A tak, kolejny wszechwiedzący... a w ogóle wiesz, co to znaczy "hejtowanie"?

Dobrze że tego idiotę usunęli.

crazy_race

A to niby czemu? :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones