PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500232}
5,4 4 402
oceny
5,4 10 1 4402
7,0 10
ocen krytyków
Greenberg
powrót do forum filmu Greenberg

Film obejrzałam tylko dlatego, ze dostałam go od znajomego, a że mam potrzebę obejrzenia każdego filmu który wpadnie mi w ręce, to miałam 'przyjemność' zapoznania się z dziełem Noaha Baumbacha. W wielkim skrócie film opowiada o człowieku około 40-stki, z problemami natury psychologicznej, który nic dotychczas nie dokonał w życiu oraz nic w czasie trwania filmu nie dokona (nie liczę tutaj żałosnego romansu z happy end-em z asystentką brata; dodam, że pani asystentka nie zachowywała się jak logicznie myśląca, szanująca się kobieta, warto także wspomnieć, że ubierała się całkowicie aseksualnie ;f).
Człowiek jest stworzony do walki, w tym filmie zaś przedstawiono jednostkę słabą, która bierze z życia tylko to co ma w zasięgu ramion. Film nie przejawia dla mnie żadnych wartości.

nasty_girl5

Pojechałaś :) zgadzam się ze wszystkim.

nasty_girl5

"Człowiek jest stworzony do walki, w tym filmie zaś przedstawiono jednostkę słabą..."
Sieg heil?

nasty_girl5

Film o nieudaczniku, nie wiem w ogóle skąd miał hajs na wszystko i że niby stolarzem był??? a co on zrobił ? Ameryka... tylko imprezy i nic nie robić i skąd hajs na 3 koła za psa dla weterynarza albo na samolot do Australii. Tragedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones