PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811261}

Greta

5,8 4 497
ocen
5,8 10 1 4497
3,9 8
ocen krytyków
Greta
powrót do forum filmu Greta

Naprawde film tak błachy i pusty i wszystko tak łatwedo przewidzenia no typowy gniot w stylu kina amerykańskiego . Ok początek ogl sie super naprawde ale potem to porwanie walniecie ja walkiem ta nagle traci przytomność po to zeby za10 min ożyć no przepraszam ale po takim uderzeniu czlowiek moze umrzeć albo miec jakis wstrząs mózgu. Druga rzecz każdy racjonalnie myślący czlowiek raczej by wybił okno i uciekł a główna bohaterka miota się po mieszkaniu jak by nie wiedziała do konca co ma robić, i sam fakt super walnełam babkę wałkiem to może ja związe A nie uciekam do piwnicy. Podsumując te 90 min to poprostu strata mojego cennego czasu.

ocenił(a) film na 4
betka21

Gdyby bohaterowie filmów zawsze działali racjonalnie, to nie byłoby filmów. Ewentualnie byłyby one bardzo krótkie, bądź bardzo długie i nudne. Nie zmienia to jednak faktu, że powyższe dzieło, to stek bzdurnych zdarzeń i oklepanych zagrań.

ocenił(a) film na 3
betka21

Mnie zaś dobija poziom polskiej ortografii.

ocenił(a) film na 3
Krzypur

Ale co do jakości tego filmiku to masz rację - gniot.

ocenił(a) film na 3
betka21

Hehe, widzę, że dobrałeś poziom pisania (gramatyka i ortografia) do poziomu filmu. Gratuluję, pasuje idealnie.

betka21

Podobno poziom afganskiego, iranskiego i indyjskiego kina zachwyca. O francuskim, absolutnie nie przerysowanym nie wspomn e. Prosze nie tracic wiecej czasu na ogladanie filmow z USA.

betka21

ps. wsrod najwyzej ocenionych widzialem "szybkich i wscieklych", to duzy cios w wartosc Pani opinii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones