PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219933}
7,1 179 199
ocen
7,1 10 1 179199
7,3 30
ocen krytyków
Grindhouse: Death Proof
powrót do forum filmu Grindhouse: Death Proof

Przez większość filmu nic się nie dzieje, za dużo gadania, za mało akcji. Za pierwszym razem
chciałam go obejrzeć z koleżanką, ale po tym jak prawie na nim zasnęła stwierdziłyśmy, że nie ma
sensu oglądać. Później postanowiłam jeszcze raz spróbować, tym razem sama. Oprócz paru
scen prawie nic się nie dzieje, scena kiedy te cztery dziewczyny siedziały w barze masakrycznie
nudna, kompletnie mnie nie interesowało o czym rozmawiają. Film dostaje jednak 6 za taniec
Vanessy Ferlito (super piosenka) i za Rose Mcgowan :) Btw w jednej z początkowych scen super
plakat z Brigitte Bardot na całą ścianę, też bym taki chciała :)

ocenił(a) film na 1
lili_marlene

Chyba nie widziałaś innych filmów Tarantino. To jest właśnie jego unikatowy styl. Jednym to się podoba, innym nie.

ocenił(a) film na 1
lili_marlene

Ogladnij Planet Terror jest o wiele lepszy

michalmakula

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

lili_marlene

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

kotbury

Obrażony fan Tarantino kopiuje i wkleja ten sam tekst o kurach i myśli że jest dobry jak przereklamowane filmy jego rezyserka.

ocenił(a) film na 9
lili_marlene

Domyślam się, że po seansie razem z koleżanką skoczyłyście z mostu.

ocenił(a) film na 7
lili_marlene

Zgadzam się, film był nudny ale nie cały czas. Quentin ma inne lepsze filmy, ten nie był tragiczny, nie moge tak naprawde powiedzieć, że był zły bo był dobry. Muzyka 10000/10, ale zdecydowanie ta ,,druga częśc” w filmie gdzie te laski atakowały Mike który jeszcze przed chwilą był największym i najbrutalniejszym creep’em w filmie, stał się ,,,pośmiewiskiem”. Lecz ta pierwsza część z Butterfly i Jungle Julie itd. To za dużo gadania zdecydowanie, lecz scena tańca jak i również scena śmierci tej 4 dziewcząt był świetny, i dawał ciekawości w tym filmie :)

ocenił(a) film na 9
lili_marlene

A to każdy film jext filmem akcji. Poza tym scena z samochodem wynagradza ta nudę jest genialna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones