PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190316}

Grudge - Klątwa 2

The Grudge 2
5,9 29 418
ocen
5,9 10 1 29418
Grudge Klątwa 2
powrót do forum filmu Grudge - Klątwa 2

Zdecydowanie lepszy od pierwszej części. Co prawda te duchy w dalszym ciągu nie są dla mnie straszne, ale tutaj przynajmniej bardziej starali się przestraszyć widza, co jest dla mnie plusem. Też sama fabuła wydaje mi się być ciekawsza, ale mogło by się obyć bez skakania między tymi trzema historiami.

ocenił(a) film na 8
Laki_Lou

co ty pierdzielisz mowisz ze lepszy od 1 czesci a oceniasz na 5 tylko a po 2 1 czesc lepsza a 2 nei jest na 5 tylko na 8

ocenił(a) film na 5
Metalowiec28

Dla niektórych może i jest na 8, ale nie dla mnie. Cóż poradzić.

ocenił(a) film na 8
Laki_Lou

trzeba sie doszkolic w ocenianiu horrorów ;p

ocenił(a) film na 5
Metalowiec28

Raczej twórcy powinni się doszkolić w tworzeniu horrorów, bo wyszło im średnio.

ocenił(a) film na 8
Laki_Lou

wyszlo im bardzo dobrze tylko ty sie nie znasz i nie umiesz oceniac

ocenił(a) film na 5
Metalowiec28

Niech Ci będzie, że się nie znam tak jak i większość ludzi. Z tego co pamiętam to ten film nie został jakoś specjalnie dobrze przyjęty, co mnie akurat specjalnie nie dziwi. Dużo lepszy z takich podobnych filmów o creepy japońskich dziewczynkach jest The Ring.

ocenił(a) film na 8
Laki_Lou

nie jest duzo lepszy bo ta czesc jest dobra minimum ludzie nie znaja sie zbyt dobrze pierdziela smuty nie umieje dobrze ocenic nalezy sluchac tych co maja duza wiedze o horrorach czyli takich jak ja po 2 mylisz horrory w Klatwie nie ma zadnej dziewczynki ducha tylko dorosla kobieta i jej syn

ocenił(a) film na 5
Metalowiec28

Tak się akurat składa, że ja jak najbardziej słucham takiej właśnie osoby. I ciekawi mnie co według Ciebie oznacza dobrze ocenić. W Ringu pojawia się blada, creepy dziewczyna?
Tak. A czy w Klątwie również występuje blada i creepy dziewczyna? Jak najbardziej. Także wszystko się zgadza.

ocenił(a) film na 8
Laki_Lou

nie zgadza bo ona jest dorosla a tamta malolata po 2 dobrze oceniac to wiedziec i znac sie na horrorach wiedziec jakie sa kryteria oceniania horroru ico jest plusem a co minusem

ocenił(a) film na 5
Metalowiec28

Dzięki za zaspokokojenie mojej ciekawości.

ocenił(a) film na 8
Laki_Lou

dobra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones