PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230925}

Gry weselne

Imagine Me & You
6,4 16 054
oceny
6,4 10 1 16054
Gry weselne
powrót do forum filmu Gry weselne

8/10 piękny film

ocenił(a) film na 8

początkowo nie byłam zachwycona perspektywą oglądania filmu o krypto-lesbijkach ale muszę
przyznać, że film jest po prostu piękny. Ciekawie opowiedziana historia, trochę do śmiechu, trochę
do łez. W sam raz na zbliżające się jesienne wieczory.
Gorąco polecam wszystkim:)

glam_girl

mam dokładnie takie same odczucia :) ten film jest taki .. czarujący ;)

glam_girl

Zgadzam sie bardzo "słodki" film :)

glam_girl

Mi też się podoba :) Miły, lekki i przyjemny.Lena Headey jest piękna ;)

ocenił(a) film na 9
Ziqu

Jest tak cudowna że chciałoby się ją schrupać. Świetna aktorka. Uwielbiam jej role. Dlaczego nie ma kontynuacji "Kroniki Sary Connor" ja się pytam? Ten serial wymiatał, a obsada - trudno wyobrazić sobie lepszą. To był świetny show Leany. Aż miło było popatrzyć.

glam_girl

Film przyjemny :) w ogóle wg mnie ten film pokazał też, że lepiej na prawdziwą miłość jednak poczekać :) nieważne czy homo czy hetero, główna aktorka od początku nie była szczęśliwa. Co innego jest ta iskra miłości i namiętności, która uderza i ciężko ją powstrzymać a co innego miłość do dobrego przyjaciela :) to są (wbrew tej samej nazwie) zupełnie inne uczucia, choć oba są silne :)

ocenił(a) film na 9
kati91

Nie tyle że warto czekać na prawdziwą miłość, ale trzeba jej szukać, cały czas mieć oczy otwarte a kiedy już się przytrafi to nie bać się stanąć na krawędzi ;)

glam_girl

Film jest do bólu 'heterycki' i prócz paru śmiesznych żartów, była cała masa żałosnych i wręcz obleśnych.
O gustach się nie dyskutuje, jednak dobry smak to coś czego Brytyjczykom zazwyczaj nie brakuje.
Ponad to dziwię się, że pewna wolna osoba chciała 'odpadek' ale cóż, prawidła niczym z melodramatu muszą być.

ocenił(a) film na 6
Kuro_Kaguya

zastanawiam sie co masz na myśli przez tą wypowiedź bo nie zrozumialam ani jednego zdania? co masz na mysli przez heteryski? i jaki odpadek?
w kazdym razie przykro mi ze dowiadujesz sie w ten sposob ale kto jak kto ale brytyjczycy wbrew pozorą są dosyc ochydnymi ludźmi? nie brak tam kiboli i wieśniakow. w niektorych miejscach jest ich wiecej niz w polsce. w kazdym razie jesli te obrzydliwe zarty to żarty tego faceta ktory spi z każdą laską to to jedynie element jego bardzo konkretnego charakteru. postaci jak sam widziales byly bardzo wyraziste i akurat wyszło jakos tak ze ta postać była świnią. choc widzielismy przebłyski dla ktorych pewnie inni utrzymywali z nim przyjaźn. jesli masz na mysli inne żarty to juz sama nie wiem

ocenił(a) film na 9
Kuro_Kaguya


Kuro_Kaguya życzę Ci takiego " Odpadku " jaki ona miała, bo dzięki niemu znalazła miłość i szczęście na całe życie.
Lepiej napisz ile razy ty stałeś się odpadkiem ;)

ocenił(a) film na 7
_Mika_a

Świetny film, który mnie porwał całkowicie...pomijam fakt, że słodkie aktorki zrobiły swoje a szczególnie Piper do której nie od dziś mam słabość.

glam_girl

Znasz pojęcie biseksualizm? Dotyczy on prawie 90% kobiet.

ocenił(a) film na 3
glam_girl

A ja właśnie uważam, że film jest bardzo słaby! Historia kobiety, która krótko,po swoim ślubie odkrywa, że w zasadzie jest biseksualna to dla mnie dużo za mało na dobry film. Poza tym, ze główna bohaterka się miota, to tam nic nie ma. Nuda, nuda, nuda. Ani to zabawne ( bo niby w konwencji komedii), ani specjalnie dramatyczne, czy wzruszające.
Widać, ze nawet aktorzy są chwilami zażenowani poziomem scenariusza. Ja rozumiem, ze kilnascie kat temu film mógł być zauważony, bo w mainstreamie poruszał dość odważny temat. Ale teraz? Dajcie spokój, szkoda czasu.

alicjadsd

Zgadzam się, że film raczej słaby, a dużo scen po prostu głupich. Jak można dziewczynę, którą sie bardzo polubiło, usiłować połączyć z kimś takim jak Cooper? Facet zalicza, kogo się da, a Rachel wpycha kwiaciarkę w jego łapy ustawioną kolacyjką i jeszcze się cieszy "udało się, wyszli razem!" To idiotka czy o co chodzi?

ocenił(a) film na 3
aleksamaz

Ja po tych kilku miesiącach to już nawet nie pamietam żadnych bardziej czy mniej istotnych detali, co naprawdę rzadko mi się zdarza, poza tym, ze to był naprawdę bardzo żenujący film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones