PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4871}

Grzeszna miłość

Original Sin
6,8 27 159
ocen
6,8 10 1 27159
4,5 4
oceny krytyków
Grzeszna miłość
powrót do forum filmu Grzeszna miłość

Obejrzany z trudem.

ocenił(a) film na 2

Spodziewałem się dużo więcej zdecydowanie po tym filmie. Przyznam, że pierwsza godzina straszliwie nudna i ciągnąca się. Później było lepiej, ale nazbyt się nie poprawiło. Ciężko jest mi uwierzyć w taką miłość, gdzie będąc notorycznie okłamywanym, oszukiwanym i gdy nasza, druga połowa chcę nas zabić, knując przy tym kilka innych spisków na boku - my jesteśmy jej bezgranicznie oddani.

Fakt, kilka razy zaskoczył i pozytywnie zadziwił, ale ogólnie jest przepełniony bezsensownymi wypełniaczami i nic nie wnoszącymi do fabuły scenami. Końcówka trochę ratuje sprawę, ale jak na blisko 2h seansu dość wyśniona, wyidealizowana wizja miłości z perspektywy Banderasa i dziwna kreacja Jolie - choć zagrali poprawnie.

Oceniam surowo, gdyż nie odnalazłem się podczas oglądania, 2/10 ode mnie.

użytkownik usunięty
WrakuWrak

Film, moim zdaniem, bardzo średni. Częściowo się zgadzam. Też spodziewałam się czegoś ciekawszego. Nie rozumiem trochę dlaczego właściwie ten film jest oznaczony m.in jako erotyczny. Rozumiem, że w pierwszej połowie mamy do czynienia z gorącym uczuciem, ale nawet w tej części opowieści mamy zaledwie jedną dłuższą, bardziej namiętną scenę erotyczną i na tym koniec.

dobrze ze cie wykopsali!

WrakuWrak

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

WrakuWrak

dobrze ze cie wykopsali!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones