PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168017}

Guddu

6,0 296
ocen
6,0 10 1 296
Guddu
powrót do forum filmu Guddu

Kolejny film, który nie wiadomo, jak ocenić:) pierwsza połowa jest znośna, chwilami nawet ciekawa i zabawna. Druga połowa jest dziwna: pełne patosu, dłużące się przemowy do rodziców i w sądzie (a ileż przy tym emocji!) i wzajemna wymiana przznaczeniem, a miejscami niezydentyfikowani rastafarianie po sesji z zakupionymi przy meczecie dopalaczami;) A wszystko po to, żeby na końcu powiedzieć piękne zdanie, które powinno dać do myślenia wszystkim wdającym się w konflikty na tle religijnym (mniemam, że chodzi tu głównie o indyjskie konflikty hindusko-muzułmańskie podsycane przez skrajne partie polityczne): "Czy te dzieci nie zjednoczą kraju?"
Myślę, że mimo całej mojej miłości do Bollywood, zwłaszcza z udziałem Shahrukha, mogłabym się bez tego filmu jednak obejść;) Na pewno nie opłaca się go kupować, ale jeśli komuś się nudzi, a do tego wcale nie przeszkadzają mu pogmatwane i ciut absurdalne fabuły - to proszę bardzo:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones