plakat filmu Gwiazdkowy prezent

Gwiazdkowy prezent

The Christmas Toy
8,0 298
ocen
8,0 10 1 298
154
chce zobaczyć
{"type":"film","id":168610,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Gwiazdkowy+prezent-1986-168610/tv","text":"W TV"}]}
Gwiazdkowy prezent
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Cała opowieść rozgrywa się w pokoju dziecinnym, w którym tuż po wyjściu dzieci zabawki zaczynają żyć własnym życiem. Pewnego dnia zabawki zauważają, że w domu pojawia się choinka. Uradowane tym, że jest Wigilia Bożego Narodzenia nie widzą, że Rugby, pluszowy tygrysek, który był prezentem wigilijnym, nie rozumie na czym polegają święta.Cała opowieść rozgrywa się w pokoju dziecinnym, w którym tuż po wyjściu dzieci zabawki zaczynają żyć własnym życiem. Pewnego dnia zabawki zauważają, że w domu pojawia się choinka. Uradowane tym, że jest Wigilia Bożego Narodzenia nie widzą, że Rugby, pluszowy tygrysek, który był prezentem wigilijnym, nie rozumie na czym polegają święta. Bohaterowi wydaje się, że musi udać się pod choinkę wskoczyć do pudełka i znów stać się prezentem gwiazdkowym. W całej wyprawie pomaga mu Mimi, kocia zabawka. Zaraz za nimi wyrusza akcja ratunkowa.

Gwiazdkowy prezent zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.