PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748523}

Gwiazdorskie życie

Popstar: Never Stop Never Stopping
6,4 9 063
oceny
6,4 10 1 9063
6,4 8
ocen krytyków
Gwiazdorskie życie
powrót do forum filmu Gwiazdorskie życie

Komedia roku

ocenił(a) film na 9

Jak tylko zobaczyłem zwiastun Popstar, to momentalnie wskoczył on do listy najbardziej wyczekiwanych przeze mnie filmów. Dlatego z nieopisaną obawą zacząłem ów produkcję oglądać - przede wszystkim dlatego, że zazwyczaj ciekawe filmy na zwiastunach, później okazywały się być dla mnie całkowitą klapą (np. Sąsiedzi 2).

Jakie było moje zdziwienie, kiedy to ani się nie obejrzałem, a już na ekranie pojawiły się napisy końcowe. Co najlepsze - banan na mojej twarzy nie schodził przez całe te 1.5 godziny.

Wiem, że nie wszystkim spodoba się humor w Popstar, tak samo ja i tematyka. Jednakże dla mnie, który w podstawówce słuchał takich dzisiaj dinozaurów jak Backstreet Boys (wstyd się dzisiaj przyznać do tego), to ten film, to istny majstersztyk. Ja bawiłem się na nim znakomicie i jak dla mnie jest to komedia roku. W swojej kategorii daję Popstar ocenę 9/10 - po prostu żadna komedia ostatnimi czasy nie zrobiła na mnie tak pozytywnego wrażenia.

RevulsioN

Mi się nawet podobał ,choć śmiałem się dużo rzadziej.Doceniam to bardziej jako współczesną satyrę na show-biznes.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones