PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433939}

Gwiazdy na ziemi

Taare Zameen Par
7,9 4 391
ocen
7,9 10 1 4391
Gwiazdy na ziemi
powrót do forum filmu Gwiazdy na ziemi

film strasznie długi, da się w nim znaleźć sporo naiwności. Jeśli ktoś nie lubi filmów familijnych to zdecydowanie nie polecam

ocenił(a) film na 10
Greyguardian

zgadzam się, że długi, ale naprawdę warto :) Bardzo mi się podobał, jeden z najbardziej wzruszających jakie widziałam, a mimo to pozytywny :)

ocenił(a) film na 10
Greyguardian

Mam inne zdanie. Do czasu obejrzenia filmu ,,Gwiazdy na ziemi" nie lubiłam kina Boolywood. Aż natknęłam się na ten film. Byłam zdumiona, że dostarczył mi takich emocji i wzruszeń. Może na początku faktycznie trochę dłużyzn, ale po pewnym czasie zaczyna się dużo dziać. No i oczywiście Aamir Khan, który mnie zauroczył, na tyle , że sięgnęłam do jego innych filmów. Film napawa bardzo optymizmem. Może są tacy nauczyciele.... gdzieś.

ocenił(a) film na 8
Greyguardian

Nie jestem fanka bollywoodu, ale ten film mnie urzekl, a glowny bohater spisal sie doskonale :o

ocenił(a) film na 10
Greyguardian

Chyba nie tylko na wielbicieli Indii i Boollywoodu, ale przede wszystkim dla ludzi wrażliwych bo historia ujmująca i piękna.

ocenił(a) film na 10
carll87

Film jeden z lepszych. Szkoda że ludzie nie widzą w nim problemu. To świadczy o niskiej inteligencji. To nie jest film akcji to film o problemach dnia codziennego. Najlepszy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones