PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525}

Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
8,1 304 395
ocen
8,1 10 1 304395
8,5 35
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część V Imperium kontratakuje
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje

Jak dla mnie najlepsza część SW, chociaż Nowa Nadzieja i Powrót Jedi też świetne. Szkoda tylko że wypuścili takie gnioty jak Mroczne Widmo i Atak Członów. Zemsty Gówien wolałem nie oglądać po tym co zobaczyłem w 2 wspomnianych filmach.

ocenił(a) film na 9
adrianos_fyo

Popieram,najlepsza część sagi

adrianos_fyo

O dziwo zemsta syfów jest lepsza od Mrocznego wiadra, i ataku glonów.

ocenił(a) film na 10
dawidking2

Ale mimo to nową trylogią można się co najwyżej podetrzeć.

vodka85

To akurat jest prawda. W starej trylogii nie było Jar-Jar-Binksa, ani Padme. Ani generała Gnojowóza.

dawidking2

Nie rozumiem tej niechęci czy wręcz momentami nienawiści do prequeli. Padme to polityk o dużej ambicji i humanitaryzmie, pacyfistka i oddana swoim ludziom królowa, potem pani senator. Fajna postać. Dlaczego generał Grievous to niby taka zła postać? Nie było Binksa, za to były Ewoki, wcale nie kierowane pod publiczność dziecięcą... stara trylogia też miała wady, ale niektórzy patrzą na nią bezkrytycznie.

użytkownik usunięty
adrianos_fyo

Zgadzam się z tym, że to najlepsza część tej sagi aczkolwiek negatywne opinie na temat nowej trylogii są przesadzone. Szykuje się 7. część i już pewnie wszyscy ją obsmarowują, ale i tak obejrzycie.

ocenił(a) film na 9
adrianos_fyo

Zemsta sithów jest świetna. Polecam obejrzeć, po obejrzeniu 1 i 2 chciałem zakończyć przygodę z serią ale tego na szczęście nie zrobiłem i obejrzałem III.

ocenił(a) film na 7
adrianos_fyo

Z wyjątkiem Ataku Klonów wszystkie części Star Wars są świetne.

ocenił(a) film na 10
Fabian3200

Mroczne widmo też było słabiutkie. A szkoda bo np. Darth Maul był świetną postacią, ale Jar-Jar-Binks i młody Anakin to porostu dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones