PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671051}

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
7,2 240 875
ocen
7,2 10 1 240875
7,4 40
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Jaki człowiek zadecydował o zmianie systemu pozycjonowania wpisów userów na forum? w starym systemie w jakimś stopniu liczył sie wpis w temat oraz jego tresc ,teraz licza sie lkikniecia w łapki co dyskryminuje ludzi umiejących sie wypowiedziec na temat filmu na rzecz ludzi umiejacych kliknąć a łapke , ja dziekujue za takie forum !!!!
kto sie podpisuje za przywroceniem starego systemu pisać ,

astral_ghoust

Pewnie się wzorowano na YouTube. Też tego nie zniosę. Zmiany na filmwebie są zawsze na gorsze.

użytkownik usunięty
cloe4

ciekaw jestem kiedy zmienią nasze profile, strach się bać, no cudownie jedno jest pewne gorzej nie będzie a może i będzie ?

Do dziś nie mogę pożałować zmiany wyglądu komentarzy...

użytkownik usunięty
cloe4

ja też .... oczy mi się zniszczyły przez fw

ocenił(a) film na 8

Kiedyś świeże tematy były widoczne, a nie wyklikane kciukami w górę.
:(

użytkownik usunięty
szybki1244

No właśnie stara szata graficzna rządziła. Do nowej przyzwyczajałem się kilka miechów. Do tej pory obcowanie z porażająca bielą jest jak zabawa w masochistę. O 'lajkach' się nie wypowiem, bo już to zrobiliście powyżej. Ale młodzież pewnie się cieszy. Takie zagrywki są modne teraz wszędzie, zwłaszcza na portalach społecznościach. Wszak trzeba iść z 'trądem'.

ocenił(a) film na 8

na pewno młodzież się cieszy, wystarczy wejść na podstronę poświęconą filmowi "THE MARTIAN". Najwyżej wyniesionym tematem jest jakiś żart na temat jednego z aktorów. Żart który nie ma związku z filmem, tylko jak się domyślam z jakimś portalem ze śmiesznymi obrazkami. Wolałbym już zobaczyć tam jakąś świeżą, nawet niemądrą opinię niż ciągle ten wyklikany przez dzieci i nierozgarnietych studentów nieśmieszny żarcik.

użytkownik usunięty
szybki1244

No ale niektórzy uparcie twierdzą, że to poprawia jakość tematów na FW. Ja niestety jakoś nie zauważyłem:P
Ja tak ostatnio wręcz rzygam na 'kawały' odnośnie Seana Beana i jego pewnych śmierci w kolejnych filmach. Ile można zakładać tematów, zawierających się w jednym pożal się boże zdaniu a tyczących się tego samego?? Oprócz tego kolega mnie uświadomił o postach dotyczących narzekań na 'Polityczną Poprawność' wielu filmów, a mówiących o tym, że 'zawsze musi być jakiś murzyn, żółtek, kobieta, etc.' w jakiejś ekipie, żeby wszyscy byli zadowoleni...Rzeczywiście czytałem kilka takich tematów albo wypowiedzi nawiązujących do rzeczonej PP. To w sumie jest jeszcze gorsze, bo może świadczyć nie tylko o głupocie piszącego, ale również o kompletnej nietolerancji, rasizmie i traktowaniu kobiet jako kogoś gorszego. Albo komentarze na temat 'wyglądu' aktorów (179 cm wzrostu?? kurdupel) czy po prostu zwykłe chamstwo ('twoja stara miał ubaw gdy mnie ujeżdżała'). Ręce człowiekowi opadają do gleby...Ja bym dawał bana dla takiego delikwenta nie tylko na dane konto, ale również na adres IP (chyba, że ma zmienny, ustalany automatycznie..) i dożywotni zakaz pokazywania 'ryja' na FW. I tak - w przypadku takich zachowań ja również jestem nietolerancyjny i czasem drę koty. Mówi się nie 'karm trolla', ale jeśli takiemu the billowi nie zwrócisz uwagi będzie nadal czuł się bezkarny i obrażał innych bądź zaśmiecał fora. Ale to głównie admini i moderato wespół z włodarzami FW powinni trochę pomyśleć i się zastanowić nad jakością tego portalu (kiedyś było lepiej, ale i mnie ludzi). A tak nadal jakieś szczyle mają 'bekę' z koszulek Pani Doroty...Żenada...

Teraz prym wiedzie rasizm.

Nie przemycaj swoich idiotycznych lewackich poglądów politycznych podpinając się pod słuszny wpis w słusznej krytyce sprawy. Największy rasizm jaki panuje obecnie w kulturze, sztuce i ogólnie życiu publicznym to poprawny politycznie rasizm przeciwko białym. Czarny, czy azjata może dzisiaj napluć w twarz każdemu białemu oraz kopnąć go w tyłek bez jakichkolwiek konsekwencji.

użytkownik usunięty
raVadrian

Gadasz jak potłuczony. Moje poglądy nie są ani z lewej ani z prawej strony. Co - czujesz się pokrzywdzony?? To może mi bliżej wyjaśnisz te swoje teorie spiskowe na temat powszechnie panującego rasizmu względem białej rasy. Ja jakoś nie zauważyłem, żeby 'biali' (jak to ładnie ująłeś) byli uciskani. Ale może mnie oświecisz? Tylko przykłady poproszę, a nie bujanie w obłokach.

Jak to nie zauważyłeś, skoro właśnie do takiego przykładu się odniosłeś- biały aktor/pracownik, który jest lepszy od konkurenta, ale nie dostaje roli/pracy, bo poprawność polityczna nakazuje zatrudnić na to miejsce kogoś innej rasy. To jest szczególnie widoczne w parytetach rasowych przy przyjmowaniu do szkół w USA- lepszy, zdolniejszy, inteligentniejszy kandydat się nie dostanie, bo trzeba wypełnić parytet, a on nie jest czarny. Czarni pracownicy, którzy są niekompetentni i leniwi, ale nie mogą być zwolnieni, bo z „pieśnią o rasizmie” na ustach polecą do sądu i wygrają.

Chcesz jeszcze więcej konkretów? https://www.youtube.com/watch?v=5aRWwRGquRU Na tym kanale jest mnóstwo takich "przykładów" Chciałeś przykłady to masz przykłady, masz je wręcz na filmach.

użytkownik usunięty
raVadrian

Co to za przykład człowieku?? Wszędzie na całym świecie znajdziesz skrajne przypadki rasizmu, tak w jedną jak i w drugą stronę. Przecież właśnie na wskazanym przez Ciebie kanale jak byk stoi napisane, że jest to odpowiedź na pokazywanie białych znęcających się nad innymi rasami. Czyli, że takie przypadki też występują, czyż nie tak..?? W ten sposób dowodzisz słuszności swojej teorii?? No zastanów się. Ty mówisz o rasizmie w sztuce/kulturze/życiu publicznym?? Czy o zwykłych aktach wandalizmu i bestialstwa np. w 'kolorowych' dzielnicach czy podczas przemarszu uchodźców?? O ulicznych bójkach i burdach (które były, są i będą)?? I to ja mam 'lewackie' poglądy?? A Ty jakie masz chłopie?? 'Jedyne właściwe'?? Ja jestem przeciwko wszelkim formom nienawiści tak rasowej jak i po prostu międzyludzkiej. Każdy z nas powinien szanować drugiego człowieka bez względu na płeć, kolor skóry i wyznanie. A że rzeczywistość nierzadko odbiega od naszych wyobrażeń...Wszędzie możesz znaleźć jakieś patologie - w każdej rasie, w każdym zawodzie, w każdym wieku i każdej religii. Nie generalizuj, że czarni są źli, a biali dobrzy, bo to taki stek bzdur, że się słuchać/czytać nie chce.

"Ty mówisz o rasizmie w sztuce/kulturze/życiu publicznym?" Przecież napisałem też o tym wskazując na parytety rasowe. Czyli obsadzanie różnego rodzaju stanowisk nie ze względu na kompetencję, czy umiejętności, ale ze względu na rasę, kolor skóry. Przecież to jest właśnie rasizm w najczystszej postaci, a Ty nazwałeś rasistami osoby, które krytykują takie rasistowskie praktyki (dyktowane poprawnością polityczną)- od tego zaczęła się nasza wymiana zdań. Dlaczego film bez czarnych to rasim, a film bez białych to już nie rasizm? Dla mnie oba przykłądy filmów to nie jest rasizm, a takie myślenie tylko ogranicza sztukę i jest włąśnie rasistowskie, bo ocenia rzeczywistość przez pryzmat rasy. Ja kocham ludzi, także czarnych, bez których nasza kultura byłaby dużo bardziej uboga. Ale poprawność polityczna i parytety to zło, które tylko umacnia podziały rasowe.

użytkownik usunięty
raVadrian

Przekręcasz moje słowa. Ja napisałem, że to 'może świadczyć o...', ale wcale nie musi tego oznaczać. I tak - w niektórych przypadkach sugeruję, że ktoś może rzeczywiście być rasistą, jeśli dodatkowo pojawiają się określenia typu 'małpa', 'czarnuch', 'niewolnik', itp.
Poza tym bardzo się cieszę, że kochasz 'ludzi, także czarnych, bez których nasza kultura byłaby dużo bardziej uboga' . Dziwi mnie tylko, że przytaczasz owa stronę (https://www.youtube.com/watch?v=5aRWwRGquRU), na której pełno jest różnorakich rasistowskich komentarzy (szczególnie rozwala ten, niejakiego Krzyśka z Legnicy: 'I PRZYJDA TAKIE DNI GDY ZATĘSKNICIE NA HITLEREM'). Tak wiem - nie odpowiadasz za nie - niemniej podajesz przykład takiej strony jako dowód niesprawiedliwości rasowej. Nie sądzisz, że nieco to dziwne? To tak jakbyś podpisywał się pod tym wszystkim jednocześnie zaprzeczając swoim własnym, powyższym słowom...
A poza tym skąd wiesz, że ktoś akurat jest zatrudniany na danym stanowisku ze względu na kolor skóry a nie ze względu na umiejętności? Spotkało to kogoś z Twoich znajomych albo Ciebie samego? Czy wyczytałeś coś podobnego na jednej z równie obiektywnych, co podany powyżej przez Ciebie jako przykład, stron internetowych? Jesteś pewien, że ten problem występuje na masowa skalę? Czy może jest tak, że po prostu niektórzy 'czarni bracia' zatrudniają innych swoim 'ziomków', aby dać im zarobić (a u 'nas' to niby nie ma miejsca...)? Ale jeśli 'białas' zatrudni 'czarnego', 'żółtego', kobietę to jest to złe, oj bardzo złe. Z pewnością przespał się z połowa z nich, a poza tym nawet będąc białym może bardziej czuje się 'żółty' albo też 'różowy'. To jest cholera rasista dopiero, który nie wspiera swojej rasy tylko zatrudnia jakichś pożal się boże statystów o innym ubarwieniu skóry czy też odmiennej od swojej 'pyłci'. Zamykać takich powinni w więzieniach, dla przykładu, bo to najgorsza forma 'zezwierzęcenia'...
Powtarzam - nie toleruję nienawiści rasowej w każda stronę, ale nie trawię również, gdy ktoś buduje teorie spiskowe oparte na innych, wyssanych z palca, teoriach spiskowych, które mają niewielkie poparcie w faktach i w otaczającej nas rzeczywistości. Na świecie występuje wiele skrajności (choćby zbrodniczych działań terrorystów z państw muzułmańskich czy aktów agresji ze strony uchodźców), które można podawać jako przykłady a jednak nie stanowią one reguły ani o danej rasie, ani o danym narodzie. Tak jest ten świat zbudowany, że wszędzie znajdą się jacyś debile, których będzie 'coś raziło w oczy', choćby chodziło tylko o wygląd drugiego człowieka. Sam doświadczam tego na własnej skórze - noszę dość obszerną brodę i niektórzy 'faceci' patrzą na mnie jak na idiotę, komentując przy tym w sposób mocno niewybredny ("brudas", "małpa", "pakol", "kozak", "tatar", etc.). Czy w takim razie powinienem znienawidzić Polaków tylko dlatego, że jakiś odsetek społeczeństwa to imbecyle, których celowość istnienia na tym padole jest wysoce zastanawiająca?? No pomyśl dobry człowieku.

Desperacko się uczepiłeś tego kanału na youtube, chyba tylko po to, żeby jakoś skonstruować swoje argumenty w dyskusji. Z tym że ten Twój argument jest chybiony- nie popieram prostackich epitetów w stronę czarnych i faktycznie są rasistowskie, ale to tylko dowód na to, że antybiały rasizm potęguje rasizm białych wobec murzynów. A ja twierdze, że oba zjawiska są naganne. A same filmiki na tym kanale dowodzą, że biali są gnębieni przez czarnych i nie jest to zjawisko marginalne, są statystyki policyjne. I niestety jest to zjawisko w pewnym stopniu tolerowane przez poprawne politycznie władze. Kolejny głośny przykład antybiałego rasizmu to sytuacja, w której biały policjant chciał zatrzymać murzyna, który dokonał kradzieży. Mimo wyraźnych ostrzeżeń policjanta, murzyn zaatakował policjanta i ten policjant go zastrzelił w samoobronie. W całej Ameryce wybuchły protesty przeciwko "brutalności policji". Jaki argument dało się słyszeć z obozu manifestantów? Taki, że to wina policjanta, który zaatakowany nie powinien strzelać, ale w ogóle nie powinien zatrzymywać tego murzyna za kradzież. Czy Ty to rozumiesz? Oni twierdzą, że czarny może kraść i atakować policjantów (i w ogóle wszystkich) bo jest czarny, a biały stróż prawa nie może czarnemu zrobić NIC, bo inaczej to będzie rasizm. W tej sprawie sąd uniewinnił policjanta, ale Obama powiedział, że protesty są uzasadnione, czym tylko podburzył antybiałych rasistów. To była ta sprawa, w którą zaangażował się Tarantino (po stronie protestujących niestety). Podesłałbym ci linka, ale nie zrobię tego, bo znowu byś cię uczepił komentarzy żeby uciec od meritum, więc nie będę Ci tego ułatwiał.

użytkownik usunięty
raVadrian

Nie uczepiłem się niczego - jeśli pokazujesz jakieś 'strony z dowodami' to nie kręć przy okazji bicza na swoje argumenty. Proste. Ale domyślam się, że istnieją inne, lepsze przykłady na poparcie Twojej teorii (bo tym są wygłaszane przez Ciebie rzeczy), na których nie wali się jadem na potęgę.

Ponadto chciałbym, żebyś mnie oświecił w/s, o której sam wspominałeś na początku, atakując moje 'lewackie poglądy' (sory, Twój 2gi post tutaj). Czy w najnowszej odsłonie Star Warsów główny czarnoskóry odtwórca otrzymał rolę ze względu na swój kolor skóry (bo chyba do tego powyżej piłeś, choć jakby, akurat w tym punkcie, temat umarł..)? Masz jakieś dowody na swoją teorię? Czy po prostu wiesz, że tak musiało być?

I nie musisz podsyłać żadnych linków - akurat sytuację z czarnoskórym przestępcą znam. Widzisz - w przeciwieństwie do Ciebie nie było mnie tam, nie widziałem całego zajścia, więc również w opozycji do Twojej osoby nie mogę z całą stanowczością wygłaszać takich 'pewników' jak Ty. Zdaję sobie sprawę, że to był wielokrotnie notowany gość i z pewnością nie zachowywał się spokojnie podczas całego zajścia. Ale czy trzeba było go zastrzelić? Tego nie wiem. Nie atakuje przy tym absolutnie policjanta - w Ameryce jest takie a nie inne prawo i w podobnych sytuacjach stróże prawa mogą używać broni palnej. Słowem/zdaniem - nie pie*dolą się po prostu jak to ma miejsce u nas (ale są spore różnice w zapisach prawnych, więc może nie wnikajmy głębiej, bo kolejna 'off-topicowa' dyskusja się z tego wytworzy..).
Nie słyszałem wypowiedzi Obamy, ale wierzę Ci na słowo. Jeśli z jego ust padły podobne słowa to cóż...facet być może uległ pewnej presji środowiska. Mógł 'przestraszyć się' tego, jak będzie postrzegany przez 'kolorowy' elektorat, jeśli nie opowie się po stronie protestujących (a chyba sporo, przede wszystkim, czarnoskórych ludzi głosowało właśnie na niego). Być może jego wypowiedź była nieprzemyślana lub podyktowana różnymi emocjami, niemniej..bardziej prawdopodobne, że była po prostu wynikiem chłodnej kalkulacji <Stróżom prawa dostanie się po dupie za jednostkowy akt przemocy wobec czarnego, a ja nadal będę biały..pardon..czysty>. Politycy już tak mają, że nierzadko wybierają nie dobro ogółu, ale to co akurat może im samym przysporzyć aplauzu. Zresztą daleko szukać - spójrz choćby na rodzimą scenę polityczną, której działania szkoda w ogóle komentować...
O wypowiedzi Quentina słyszałem - nawet na fw podawano, że ma na pieńku z amerykańską policją. Zastanawiam się z czego to wynika? Może facet sam padł kiedyś ofiarą 'niemiłego' traktowania ze strony policji? Poza tym tak mi się wydaje (ale tylko teoretyzuję), że on chyba jednak trochę lepiej wie, co się w kraju, w którym mieszka, dzieje. W dodatku jest taką samą osobą jak Ty czy ja - też ma prawo do swojego zdania i wyboru, nawet jeśli stoją one w opozycji do większości. Ja ze swej strony powiem tylko tyle, że z racji legalizacji broni palnej stróże prawa w Stanach Zjednoczonych bywają 'nerwowi'. Trudno im się dziwić - bycie policjantem musi być cholernie ciężkie w Ameryce i absolutnie nie zazdroszczę im tego. Niemniej 'niebiescy' też miewają na swoim koncie 'wypadki', o których woleliby chyba raczej zapomnieć. Jak choćby zabicie umysłowo chorego Polaka (białej karnacji) na lotnisku w USA. Czy to czegoś dowodzi? Bo można by w tym punkcie stwierdzić (generalizując w ten sposób), że policja w Stanach jest rzeczywiście brutalna, skoro nie ma skrupułów przy pozbawieniu życia osoby, która tak naprawdę zasługuje na opiekę i pomoc, a nie śmierć. Ale łatwo powiedzieć skoro nie uczestniczyło się samemu w tej 'akcji'. Dlatego również przy sytuacji z czarnoskórym przestępcą zachowałbym daleko idącą ostrożność. A że ktoś to nagłośnił i zrobił z tego masowy protest pod sztandarem 'zabójstwa na tle rasowym'? Przykre...Takie sytuacje, choć skrajne, są jednostkowe i niestety, ale będą miały miejsce, a czarnoskórzy ludzie, czy nam się to podoba czy nie, będą do nich podchodzili bardziej podejrzliwie. Po wielu latach niewolnictwa i dyskryminacji na różnych polach w czasach obecnych mogą w końcu zabrać głos w różnych sprawach i właśnie z tego prawa korzystają.

użytkownik usunięty
raVadrian

Tak na zakopanie 'topora wojennego' znalazłem fajny, dość zabawny filmik na YouTube. (Nie)stety anglojęzyczny, ale być może nie sprawi Ci to problemów.
Link:
https://www.youtube.com/watch?v=u5pnDkrCsDQ

No i wychodzi na to, że czego byśmy nie zrobili czy powiedzieli to i tak jesteśmy rasistami. Wszyscy bez wyjątku;) Tak więc PAX:)

raVadrian

biedna policja z USA

https://www.youtube.com/watch?v=XKQqgVlk0NQ

https://www.youtube.com/watch?v=BolqWQ4iIY4

tu też "murzyn zaatakował policjanta i ten policjant go zastrzelił w samoobronie" ?

Mądrze napisane.
Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią obiema rękoma.

A myślisz, ze jak zwrócisz uwagę to przestanie obrażać i zaśmiecać? Właśnie na tym polega istota trolla, że im więcej będziesz go zwalczał, tym bardziej będzie rósł w siłę. Za to niekarmiony zdycha z czasem...

użytkownik usunięty
eltoro10000

Ten, nakarmiony do wyrzygu, chyba jednak w końcu miał dość;) Masz rację, wiem o tym doskonale, ale czasem trudno jest się powstrzymać. Jestem tylko człowiekiem;/

szybki1244

To prawda, wystarczy zobaczyć najwyżej pozycjonowany wpis na niniejszym forum nowych GW.

ocenił(a) film na 4
szybki1244

Bo tu chodzi o to, byś się nie mądrkował. Dzisiejsze kino domaga się, byś z radością przyjął ten śmieszny tekst i cieszył się nim po wsze czasy.

Trądem hehe... Dobre! (y) :D

ocenił(a) film na 7
szybki1244

Przeciez mozna sobie sortowac komentarze.. "od najnowszych" albo "najlepsze wypowiedzi" ... Ludzie no skonczcie z tmy wiecznym narzekaniem! Jedno klikniecie wam reki nie urwie...

mszywiol

Niemniej domyślnie powinno być od najnowszych. A gdy ktoś z ciekawości chciałby zobaczyć, które tematy mają najwięcej kciuków, zawsze mógłby przełączyć. Pozdrawiam serdecznie.

mszywiol

NIESTETY NIE. Nie do końca..
Sądziłam, że "od najnowszych" to jest od najnowszych wątków, otóż nie.

Jak zaznaczysz "od najnowszych" to wyskakuje Ci np. wątek sprzed 5 lat, w którym ktoś właśnie dopisał "znaczącą" merytorycznie uwagę pt "zgadzam się" i przez ten świeżo napisany komentarz wątek ląduje znowu na 1 miejscu. W ten sposób można nim manipulować.

Osobiście wolałabym by "od najnowszych" sugerowało się datą otwarcia wątku - dla mnie to jest bardziej logiczne i mniej możliwości sztucznych manewrów.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Rajwant

zawsze tak byo. Zanim filmweb wprowadzil opcje od najlepszych zawsze na szczycie byly watki z najnowszym komentarzem.

Mozesz zasugerowac redakcji trzecia opcje, w sumie powinno byc wiele skoro i tak wprowadzili rozne opcje sortowania to czemu zatrzymywac sie na 2?

mszywiol

To nie ma znaczenia, bo nikt nie zmienia sposobu sortowania na "od najnowszych", a jak już ktoś to zrobi to widząc, że w nowych tematach "nic się nie dzieje"(nie ma odpowiedzi) nie interesuje się nimi. Jak teraz tworze temat, to choćby był nie wiem jak ciekawy, intrygujący, czy nawet prowokujący, to często w ogóle nie mam żadnej odpowiedzi. Kiedyś miałem odpowiedzi już po kilkudziesięciu minutach, nawiązywały się ciekawe dyskusje trwajace czasem tygodniami. Więc nie masz racji, bo ta pozornie kosmetyczna zmiana domyślnego sortowania od najpopularniejszych całkowicie zepsuła forum.

ocenił(a) film na 7
raVadrian

Problemy pierwszego swiata...

mszywiol

Jak nie masz nic ciekawego/konstruktywnego do powiedzenia w temacie, który komentujesz, to przynajmniej nie spamuj tymi prostackimi tekścikami i nie manifestuj swojej ignorancji. Nara.

ocenił(a) film na 7
raVadrian

Wybacz ale nie potrafie przejac sie twym, jakze wielkim, problemem braku odpowiedzi na forum... Moja rada: po prostu pisz ciekawiej.

Pozdrawiam

mszywiol

Piszę tak samo od lat, kiedyś były odpowiedzi, a teraz nie, więc empirycznie doszedłem do wniosku, że obecny system dyskryminuje słowo pisane na rzecz łapek, a nikt nie zmienia sposobu sortowania na "od najnowszych". Kompromituje twoją inteligencję fakt, że muszę ci to tłumaczyć jak debilowi, powinieneś załapać o co chodzi po moim pierwszym poście.
Nie obchodzi mnie czy się tym przejmujesz czy nie, ale jak postanawiasz się wypowiedzieć w danym temacie, to postaraj się, żeby Twoja wypowiedź miała sens i wnosiła coś do dyskusji. A jak cię dany temat kompletnie nie interesuje, to sugeruję żebyś nie marnował na niego czasu i przy okazji nie zaśmiecał tegoż tematu głupimi wpisami.

ocenił(a) film na 7
raVadrian

Masz racje ten temat mnie nie interesuje, a juz twoje problemy z niedowartosciowaniem najmniej. Powodzenia w walce o "lepszy" filmweb.

użytkownik usunięty
cloe4

Ja również nie mogę pożałować do dziś zmiany komentarzy . Wcześniej można było odrazu błędy poprawić , po napisaniu . Teraz nie można .

ocenił(a) film na 10

Można :)

użytkownik usunięty
Raister

jak ?

ocenił(a) film na 10

Najeżdżasz kursorem w prawy dolny róg , pojawia się "!" w kółku , klikasz na niego i masz opcje "zgłóś nadużycie" i "edytuj". Opcja "edytuj" jest chyba tylko przez parę minut ;)

użytkownik usunięty
Raister

Dzięki teraz już wiem .

ocenił(a) film na 8
cloe4

Mam dokładnie to samo - kiedyś to było ładnie uporządkowane, teraz jest burdel i tyle. I jeszcze ten system łapek, po co robić na siłę lepiej jak było dobrze. Poza tym nie wiem czemu raz wypowiedziałem się pod jednym filmem i do dzisiaj przychodzi mi powiadomienie o każdym nowym wpisie.
Najgorsze ze to nie tylko filmweb, np. po ostatnich zmianach youtube nie mogę ustawić jakości filmów w firefoksie. Albo aplikacje na smartfony - co chwila nowa aktualizacja która tylko zżera pamięć, nic lepszego nie wnosi za to wszystko lami niemiłosiernie. Te wszystkie unowocześnienia bez powodu są do dupy! zmiany są dobre do czasu, aż w końcu będzie moment kulminacyjny i potem będzie już tylko gorzej.

Jedno jest pewne
Będzie gorzej.
Przy każdej zmianie czegokolwiek na FW myślałem jak ty i za każdym razem byłem zaskakiwany kreatywnością desingnerów, jak bardzo spieprzyli stronę.

ocenił(a) film na 8

Wiem, że odkopuję stary temat, ale tak - mogło być gorzej.

ocenił(a) film na 8
cloe4

Zmiany do pewnego stopnia są dobre a potem to już coraz gorzej. Jeszcze kilka dni temu mogłem na YouTube oglądać filmy w takiej jakości jakiej chciałem - teraz jakiś tuman namieszał i na Firefoksie działa mi tylko jakość 360p, komu się stary player nie podobał to nie wiem (najśmieszniejsze jest to że już tak było kilka miesięcy temu, po czym naprawili - dali znów stary player, a kilka dni temu znów dali nowy i chus - wszystko poszło się paść) i co mam z tym zrobić? na Chrome nie przejdę. A jak było z gadu-gadu? Super komunikator, tyle ludzi na tym siedziało i co ktoś wpadł na pomysł żeby zrobić z niego drugiego Skype'a - dodali rozmowy video, rozmowy głosowe - wszystkie pięknie ładnie tyle że były problemy z komunikacją między starszymi a nowszymi wersjami, każdy się wkurzał a potem wszedł facebook i wszyscy przeszli na jego czat, gdzie nie ma żadnych problemów. I tak samo jest y filmwebem te co zmiana to gorzej...

ocenił(a) film na 5
cloe4

Jak wszem i wobec wiadomo, YouTube należy już do google, korporacji która stara się kontrolować internet, więc jeśli się na nich wzorują, to pewnie im za to płacą.

astral_ghoust

Może ktoś pójdzie po rozum do głowy i to zmieni, absolutnie beznadziejny pomysł z tym pozycjonowaniem. Teraz te beznadziejne łapki wszedzie wciskaja :/

Wescik

Lajki tu lajki tam, niedługo będziemy musieli lajkować produkty spożywcze żeby otworzyć drzwi do lodówki :/ powariowali!

astral_ghoust

A nowe tematy to już w ogóle nie mają szans.

użytkownik usunięty
astral_ghoust

Rzeczywiście, dziwne jest to z tymi łapkami, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało za kilka miesięcy. Filmweb ciągle coś zmienia, może wycofają to, a może przyzwyczaimy się do tego i wtedy to usuną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones