1 godz. 36 min.
6,9 721
ocen
6,9 10 721
441
chce zobaczyć
{"type":"film","id":152745,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Haggard-2003-152745/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Haggard
  • Film był robiony przy wykorzystaniu niskiego budżetu i zdecydowanie z przymrużeniem oka i taki właśnie jest. Twórcy ani przez chwilę nie próbują udawać, że ich dzieło jest czymś więcej niż naprawdę. Dzięki temu otrzymujemy lekki, niezobowiązujący obraz ze swoim własnym, świetnym klimatem.
    Odpowiedzialna jest za to przede wszystkim ekipa z Jackassa, która nie omieszkała wykonać kilku głupawych i śmiesznych w swej prostocie numerów. Mamy więc wjazd do rowu na rowerze, uderzenie kijem golfowym w nogę czy chociażby Naked Dave'a.

    Na osobną uwagę zasługuje gra aktorska, która jest o wiele lepsza, niż można by się spodziewać po, bądź co bądź, amatorskiej produkcji. Wszystkie postaci są dobrze zagrane i wyraziste, zaś dialogi brzmią naturalnie, ot jakby się słuchało dwóch kumpli, którymi wszak są w realu.

    Obok głównego wątku pojawiają się pokręcone dodatki w postaci Don Vita przebranego za Cezara (do tej pory nie kumam o co chodzi ;p), Falcone'a kręcącego film z plastikowymi żołnierzykami i wielu innych. Między poszczególnymi scenami zaś mamy fajnie pomyślane przejścia okraszone naprawdę znakomicie dobranymi kawałkami. Ogólnie zresztą muzyka w filmie, rozbrzmiewająca niemal niesłyszalnie podczas wszystkich scen, zasługuje na uznanie.

    Podsumowując, chłopaki odwalili kawał dobrej roboty. Film znakomity do klepnięcia na kanapie z chłodnym piwkiem i przyjemnego relaksu :) Polecam z czystym sumieniem.

  • Chunti XD thats deep homie