PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 924
oceny
6,7 10 1 77924
6,1 35
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

...że film będzie miał niską ocenę, bo Hana Solo nie grał Harrisson Ford. Jeszcze zrozumiałbym, gdyby ci ludzie poszli do kina i wtedy dopiero wyrobiliby swoje zdanie. Ale nie! Nie ma Forda, nie idę na sens, daję 1/10!

ocenił(a) film na 10
Lapydus

Zgadza sie to jest właśnie najgorsze z braku forda ten film będzie miał niską ocenę

Lapydus

Zgadzam się z Wami. Niestety, film przegrał na starcie z zacietrzewioną częścią fandomu (rozczarowanego jak widać sequelową trylogią) - która z góry założyła, że będzie to syf, kiła i mogiła wymyślając 1000 powodów z czterech liter (typu: Han Solo to tylko Harrison Ford, nie ma pojedynków na miecze świetlne czy w końcu - po co to komu skoro Han Solo zginął w sequelach) . Jak widzę na necie jakieś filmiki czy wpisy typu "Bojkotujemy Solo, pokażmy Disney'owi, że robi kaszanę" czy jakieś petycje o zwolnienie szefowej LucasFilmu itp. to aż mnie krew zalewa. Co najciekawsze: 1/10 czy 2/10 dają często ludzie, którzy na podobnym poziomie oceniają wszystko od Disney'a począwszy od "Przebudzenia Mocy". Serio to nie czaję kompletnie takiego podejścia - jeśli dana seria mi się nie podoba, to po prostu nie oglądam. Tymczasem im się chce wydać kasę na bilet, siedzieć ponad 2 godziny na sali kinowej, doszukiwać się niespójności w fabule czy słabej gry aktorskiej, a później pisać elaboraty o tym jaki to film jest beznadziejny... Czy nie lepiej po prostu udać się na seans bez uprzedzeń i dać się wciągnąć opowiadanej historii bez doszukiwania się Bóg wie czego? Ja tak robię i polecam każdemu :)

ocenił(a) film na 10
olka0207

Dla mnie i tak to znaczenia nie ma

Lapydus

Nie, ten film nie ma niskiej oceny, bo zabrakło Forda. Ten film ma kiepskie opinie, bo niestety jest przeciętny. Dołączył do niewielkiego grona filmów, podczas których zwyczajnie ziewałam.
Co go pogrąża? Przede wszystkim L3 i Qi'ra. Jedna nudniejsza i bardziej irytująca od drugiej.
Wątek romansowy. O Boże... Ludzie narzekają na Anakina i Amidalę w Ataku Kolnów, ale to, co się dzieje między Hanem a Qi'rą jest 1000 razy gorsze.
Zmarnowano potencjał jaki ma postać Lando. Donald wykonał kawał świetnej roboty i jest na dobrej drodze, by stać się lepszym od oryginału.
Genialnym posunięciem było zatrudnienie również Woody'ego Harrelsona, Paula Bettany i Thandie Newton. Mniej genialnym nie danie ich postaci więcej czasu.
Jak dla mnie to najsłabsza część ze świata Gwiezdnych Wojen.

ocenił(a) film na 10
Raven_86

Koleżanko najważniejsze to chyba mieć o tym filmie własną opinie ,i nie należy polegać na czyiś opiniach .

Gokussb

Komentarz z d... bo tak się składa, że nigdy nie polegam na cudzej opinii i nie przypominam sobie, bym w komentarzu napisała cokolwiek, co by sugerowało, że jest inaczej. Film jest nudny i zwyczajnie słaby. I właśnie to jest powodem, dla którego robi klapę a nie brak Harrisona Forda. Zwalanie winy za jego słabe wyniki na "ludzie nie oglądają a oceniają słabo, bo nie ma Forda" jest tak samo dziecinne jak ocenienie go na 1 bez oglądania. U mnie ma naciągane 5/10 za czwórkę Bettany - Newton - Harrelson - Glover i porządne, choć bez charyzmy niezbędnej dla postaci Hana, aktorstwo Ehrenreicha.

ocenił(a) film na 10
Raven_86

Cóż ty może i nie polegasz na czyiś opiniach ale spotykałem sie z sytuacjami ,na tym portalu wedle których polega sie na czyiś opiniach .

Gokussb

Co jest totalną durnotą. Nie widziałem, a oceniam. Jak dla mnie takie oceny powinny być kasowane, bo nie są uczciwe.

ocenił(a) film na 10
Raven_86

być może tu masz racje

ocenił(a) film na 9
Raven_86

Nidziłaś się bo GW są przeznaczone dla nastolatków i młodzieży

GostekMostek_PL

Nie raz świetnie się bawiłam na filmie dla nastolatków, a nawet na filmach dla dzieci. Z resztą, Rogue One było naprawdę zarąbiste, więc to nie tak, że WSZYSTKIE SW są złe. Ten po prostu zupełnie im się nie udał.

ocenił(a) film na 9
Raven_86

To zależy od gustu

GostekMostek_PL

Dokładnie ;)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 10
GostekMostek_PL

Po czym wnioskujesz że GW jest dla nastolatków i młodzieży ??

ocenił(a) film na 9
Gokussb

Sam George Lucas tak powiedział w jednym dokumencie (niestety nie pamiętam nazwy)

ocenił(a) film na 10
GostekMostek_PL

cóż skoro sam Gregory lucas tak powiedział , to tak widocznie jest .

ocenił(a) film na 9
Gokussb

Ten dokument to „Spielberg” tak o Stevenie ale George mówił tam o GW i dla kogo było przeznaczone

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
GostekMostek_PL

Tak samo jak reboot Star Treka...

ocenił(a) film na 9
DRSRng

Tia

ocenił(a) film na 8
Lapydus

Sram na te oceny na filmwebie... IMDB, FDB polecam tam są wyważone średnie

ocenił(a) film na 7
Lapydus

Raczej dlatego że rogue nic nie wnosił a TLJ po prostu ssał, więcej disney odemnie kasy nie dostanie... cieszy mnie to że solo to klapa finansowa

ocenił(a) film na 10
DRSRng

Mylisz sie rogue wile wzniósł do sw i to z czasem sie okaże czy han solo przyniesie disneyowi klapę

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Nie mówię że film był zły ale każda wprowadzona postać umarła... powiedz mi teraz że w solo nie wprowadzili postaci tylko po to żeby je zabić

ocenił(a) film na 10
DRSRng

Taki był scenariusz aby w łotr 1 każda z postaci głównych umarła , i w solo takich postaci nie ma co ginie tam .

ocenił(a) film na 10
Lapydus

na hejterów tego filmu nic sie nie poradzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones