PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623521}
4,5 24 720
ocen
4,5 10 1 24720
3,8 11
ocen krytyków
Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć
powrót do forum filmu Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

Czy w Polsce nie mamy innych aktorów oprócz Kota, Szyca, Karolaka i Adamka? Od Kota aż biło
sztucznością a Trzebiatowska gdy tylko pojawiała się na ekranie psuła klimat. Dam jednak 5/10 za
świetną grę panów Mikulskiego i Karewicza.

Rydergkw

film mial szanse i byly mozliwosci... niestety wyszlo jak wyszlo przez to ze odgrywane postaci byly bardzo sztuczne, ale wydaje mi sie ze to wina nie aktorow tylko rezysera....

Rydergkw

Jest jeden, nazywa się Paweł Małaszyński buahahaha

Rydergkw

Dla mnie Kot i Adamczyk byli nawet strawni... pozostali rzeczywiście tragedia, to co zaprezentowała Żmuda-Trzebiatowska ciężko w ogóle skomentować. Gdyby nie panowie Mikulski i Karewicz w ogóle nie dałoby się oglądać.

Rydergkw

Ten film nie zasługuje na określenie FILM, aktorzyny żenujące, w USA to nawet jako kino B by nie przeszło, teraz widzimy różnicę między Karolakiem, Kotem, Adamczykiem, a Kowalewskim, Pokorą lub Pietraszakiem. I jeszcze moja ulubienica, najbardziej płaska kobieta świata.... brak słów. Zrobili jakieś dożynki z wielkiego święta! WSTYD!

Rydergkw

"GRA" ? a gdzie tutaj jest jakaś gra ? To jest jakaś prowokacja a nie film. Jakim debilem trzeba być, żeby do kin wypuścić takie... jakieś.... coś, a dobry film "Historia Roja" odłożyć na półeczkę i niech se czeka aż zmieni się ustrój w Polsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones