PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804433}

Hard Paint

Tinta Bruta
5,8 951
ocen
5,8 10 1 951
6,2 4
oceny krytyków
Hard Paint
powrót do forum filmu Hard Paint

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Tego typu filmy powinny być odpowiednio oznaczone . Dla gay-ów to dla gay-ów ! Reszta może być zniesmaczona i nie zainteresowana ! Tak jak w moim przypadku ;) Jak dla mnie szkoda czasu i radzę omijać szerokim łukiem ;)

con_desiros

Dzięki, a co to jest "gay-ów"? ;)

foxmulder

Wesołków, radosnych homosiów.

voleon

Dlaczego radosnych homosiow? Czy wszyscy ,,gay-e’’ sa radosni?

Damiann17

Myślę,że młodzi są raczej radośni, a nawet wesołkowaci czasem, co innego zaś ci starzy...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
con_desiros

No tak, jeszcze powinni dopisywać w gazetkach z programem tv przy tytule: "Uwaga! Film dla zboczeńców!"

con_desiros

Nie ciężko z opisu wywnioskować że film może mieć wątki męsko-męskie w końcu mówi o zarabianiu na seks kamerkach a jak wiadomo często do takich źródeł sięgają osoby nie tylko hetero,sądzę że Pańska opinia jest moim zdaniem bezpodstawna nie chcę już wchodzić na tematy światopoglądowe i nie zabraniam nikomu bycia zniesmaczonym scenami pokazującymi homoseksualistów jednak jeśli uważa Pan że film nie jest skierowany do Pana to najlepiej go wyłączyć i o nim po prostu zapomnieć a wystawianie niskiej oceny tylko ze względu na to że film jest związany z homoseksualistami to moim zdaniem śmiech na sali!Aczkolwiek idąc Pana tokiem rozumowania nad każdym filmem z wątkiem jakiegokolwiek romansu powinien być napis "PRZEZNACZONE DLA OSÓB HETERO/HOMO"?Filmy są przeznaczone dla każdego niezależnie od orientacji na tym też polega sztuka,jest dla każdego kto zechce po nią zasięgnąć.

con_desiros

Wystarczy podpisać "Nie dla homofobów ".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones