plakat filmu Harley Davidson i Marlboro Man

Harley Davidson i Marlboro Man

Harley Davidson and the Marlboro Man
6,7 4 584
oceny
6,7 10 1 4584
1 568
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"type":"film","id":6053,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Harley+Davidson+i+Marlboro+Man-1991-6053/tv","text":"W TV"}]}
Harley Davidson i Marlboro Man
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Mickey Rourke ("9 i pół tygodnia") i Don Johnson ("Policjanci z Miami") występują w tym pełnym humoru i akcji filmie o przyjaźni, rabowaniu banku i szybkich motocyklach. W świecie bezprawia dwaj twardzi faceci - motocyklista-filozof Harley Davidson (Rourke) i było kowboj z rodeo Marlboro Man (Johnson) pomagają staremu przyjacielowiMickey Rourke ("9 i pół tygodnia") i Don Johnson ("Policjanci z Miami") występują w tym pełnym humoru i akcji filmie o przyjaźni, rabowaniu banku i szybkich motocyklach. W świecie bezprawia dwaj twardzi faceci - motocyklista-filozof Harley Davidson (Rourke) i było kowboj z rodeo Marlboro Man (Johnson) pomagają staremu przyjacielowi szantażowanemu przez bankierów starających się o zamknięcie jego baru. Rabują więc bank. Okazuje się jednak, że skradli nie pieniądze a narkotyki i obaj stają się teraz celem ataku bezwzględnych zabójców. Trzymająca w napięciu akcja, niezwykle widowiskowe sceny pościgów i swoisty humor sprawiają że film "Harley Davidson i Marlboro Man" jest świetną, dynamiczną komedią. To doskonała rozrywka!

Harley Davidson i Marlboro Man zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.