Hellboy

2004 2 godz. 2 min.
6,8 88 750
ocen
6,8 10 88750
5 002
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":4}
{"type":"film","id":99829,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hellboy-2004-99829/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Hellboy
 • anndyj ocenił(a) ten film na: 6

  ...momentami nawet śmieszna. Nie lubię tego moralizatorskiego amerykańskiego bełkotu - dobro zawsze pokonuje zło ble ble ble... ale fajnie się oglądało. Czasami lubię pooglądać coś przy czym nie trzeba wytężać mózgownicy i można się odprężyć - do tego właśnie nadają się takie produkcje, o ile podchodzi się do tego z rezerwą i dystansem. Najfajniejsza scena z chłopcem na dachu i w metrze, jak walczy z potworem - uśmiałam się co nie miara.

  Obiektywnie patrząc bardzo dobra rola Perlmana, tylko dla niego zdecydowałam się obejrzeć to dzieło. Dobre dialogi i efekty specjalne.

  Dodam tylko, że mój mąż jak zobaczył co oglądam to popukał się w głowę :)

 • gwen1976 ocenił(a) ten film na: 10

  anndyj Zgadzam się - po prostu fajna bajka, mi się nawet podobała, cała moja rodzinka oglądała ten film ( no prawie tato nie oglądał, ale on preferuję tylko polskie filmy ), ot miła rozrywka, pewnie jeszcze obejrzę, czasami nawet zabawna.

 • terman ocenił(a) ten film na: 6

  gwen1976 Mnie się podobało dałem 6/10 gdyby można było to 6+ (dobre wykonanie walki były realistyczne) ale brakowało mi tego czegoś co ma spider-man czy batman

 • roland_roland ocenił(a) ten film na: 6

  terman nawet nie zła bajeczka

 • gwen1976 Zgadzam się - bardzo realistyczna, mogąca się wydarzyć w rzeczywistości, tzw. ''bajka''.

 • AncientWizard ocenił(a) ten film na: 8

  anndyj Filmy tego typu są lżejsze podejście twórców filmu, jak i wielu innych takiego typu, nie przekazało całej istoty fabuły.
  Ale nie powiem kiczowaty, to za wiele. Poziom taki reprezentuje Hansel i Gretel: Łowcy czarownic, to jest słaby film.
  Film o bohatera szczególnie na podstawie komiksu opisuje walki toczące się między dobrem, a złem, ale w tym filmie nie ma takiego typowego bohaterskiego komiksu i nie jest to takie rażące.
  Dodam tylko, że są różne filmy i każdy ma swoją specyfikę. To, że ten film jest taki, a nie inny nie oznacza, że jest gorszy, trzeba rozumieć przekaz filmu.

 • anndyj Bajka? To to nie było na faktach?