PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563042}
5,8 51 653
oceny
5,8 10 1 51653
5,5 6
ocen krytyków
Hercules
powrót do forum filmu Hercules
ocenił(a) film na 7
Bogdan4674

Obawiam się że gimby nie znajo :D

ocenił(a) film na 8
Bogdan4674

Gdyby był postury The Rocka...

ocenił(a) film na 8
raiden19

Z The Rockiem to będzie kicz.

ocenił(a) film na 8
Bogdan4674

Nie mówię że nie, chodzi o to że Herkules był muskularnym herosem a Sorbo był przeciętnej postury.

raiden19

Zależy, jak rozumiemy siłę i muskularność. Są dwa typy muskulatury - fit i yeti. Sorbo raczej wchodzi w typ fit, nie ze swojej winy. Po prostu facet jest z natury wysoki i szczupły. Stallone jest niższy i ma szersze bary, to na starość wszedł w yeti. Osobiście jako trenująca przekonuję się, że w rozrachunku liczy się 'kulturystyka praktyczna', czyli umiejętność dźwigania 5 kg ziemniaków i ucierania składników na ciasto bez miksera i bez bólu rąk. W tym układzie Herkules musiał panować nad napięciem mięśniowym, ale niekoniecznie dysponować mega masą.

użytkownik usunięty
raiden19

Sorbo ulomkiem nie byl, nie wiem jak teraz ale masy moglby troche zrobic i bylby swietny film

ocenił(a) film na 8

Właśnie o tym mówię

'nie wiem jak teraz' - teraz niestety widać po nim te przebyte zawały, zamienia się w chude, zmęczone stworzenie zanurzone w pop-teologię

TangoAndWaltz

ale jeszcze nie umiera, więc wszystko możliwe; w końcu całe życie był wiercidupa i uprawiał sporty, nie tylko siłowe

TangoAndWaltz

Tak sobie posłuchałam kilku wywiadów wideo w międzyczasie, i wychodzi na to, że pan świadomie stwierdził na pewnym etapie, że nie ma się co żyłować maksymalnie, pewne sprawy można załatwić mniejszym wysiłkiem psychofizycznym. Innymi słowy, nie zawsze trzeba być maxi-ciachem. Ale testy wytrzymałościowe podobno nadal przechodzi regularnie, żeby nie straszyć reżyserów perspektywą padnięcia trupem na kolejny zawał na planie filmowym.

ocenił(a) film na 5
Bogdan4674

no i debiut Schwarzenegera :)))

ocenił(a) film na 6
Bogdan4674

Nie mam nic przeciwko Kevinowi. Ale to jak kazano mu być ubranym, jakie nosić włosy i w czym grać, to woła o pomstę do nieba. To już lepsi byli i bliźsi autentycznemu herosowi Reeves, Reg Park i paru innych. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones