PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35489}

Herkules i Amazonki

Hercules and the Amazon Women
6,2 1 898
ocen
6,2 10 1 1898
Herkules i Amazonki
powrót do forum filmu Herkules i Amazonki

Nie wiem jak można było podzielić serial na filmwebie na odcinki i jeszcze dać tytuły! Zupełnie jakby były one na tyle wybitne, aby tworzyć odrębne całości. Może dobre rozwiązanie dla maniaków. Więc doprawdy nie mam pojęcia który to "Herkules i Amazonki", natomiast cały serial oceniam na minus. Zapowiadał się dość ciekawie, mimo karygodnego zmieniania mitologii, później już tylko zostało głupiutkie mordobicie, stroje i fryzury nie pasujące do epoki...i zrobiło się nadzwyczaj nudno. I przestałam oglądać. Zapewne skrytykowałabym bardziej, ale byłam dzieckiem to oglądając, więc nie pamiętam wszystkiego (zapewne na szczęście).

ocenił(a) film na 8
Arrakin

Cytat:

Nie wiem jak można było podzielić serial na filmwebie na odcinki i jeszcze dać tytuły!


Ke?


Chyba szanowna pani nie wie, że oprócz serialu nakręcono kilka filmów pełnometrażowych a "Hercules i Amazonki" jest jednym z nich a nie żadnym składakiem z serialu....


Moja ocena 8/10 film mi się podobał ale najlepszy to był serial.

MackKL

Dokładnie był serial Herkules oraz kilka filmów pełnometrażowych wiec na przyszłość radzę się upewnić a nie wydawać sądy....

nikitka19872

pierw były filmy a potem serial aby wszystko składało się w całość

michal_12_filmweb

Pamiętam, że to była moja ulubiona część:)

Arrakin

Temat z 2003 roku haha i tak mało ludzi tutaj zaglądnęło.

Film jak i cały serial bardzo mi się podobał. Dzieckiem byłem gdy oglądałem serial i teraz powracam od dłuższego czasu do Herculesa. Każde dziecko powinno oglądać to cudo! Uwielbiam Herculesa z tymi aktorami! :D

ocenił(a) film na 10
Arrakin

Ostatnio przeszłam przez autobiografię Sorbo, i tam wspomniane jest, że zaczęło się od umowy na pięć filmów, a potem okazało się, że temat chwycił, więc poszli dalej serialem.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

Co ciekawe, w czołówce serialu można znaleźć ujęcia z wersji filmowej. Więc jeśli jakaś scena wydaje się z powietrza, to zapewne była w jednym z filmów. Obejrzałam wszystkie 5 filmów i 3 sezony serialu (nadal nadrabiam), więc wiem, co piszę.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

Witam! Ostatnio porownywalem wszystkie wydania Dvd serialu ,,Herkules The Legendary Journeys'', i tylko w pierwszej Edycji Amerykanskiej, ostatniej Niemieckiej oraz wydania z Australii i Nowej Zelandii maja w swoim kompletnym zestawie Sezonow te pierwsze 5 filmow Telewizyjnych poprzedzajacych serial. W USA wydano tez czteropack Dvd, w ktorym byly dwa pierwsze filmy Tv. (czyli ,,Herkules i Amazonki'' i ,,Herkules i Zaginione Krolestwo''). W Australii wyszedl tez 3-plytowy Box z kompletem tych filmow telewizyjnych. Tak wiec, jesli kos poszuka, bez problemu znajdzie te tytuly w sklepach internetowych. Pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones