PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458818}
7,1 722
oceny
7,1 10 1 722
Heyy Babyy
powrót do forum filmu Heyy Babyy


Super naprawdę sie nieżle ubawiłam i jeszcze wzruszyłam i rozczuliłam ta mała slodziutka dziewczynka i 3 facetów hihi . Naprawde świetny , po prostu dla widzów mało wymagajacych kupa śmiechu i zabawy no i występ gościnny SRK , mnóstwo motywów i nawiazań do innych filmów ;)) muzyka i piosenki strasznie fajne goraco polecam ;)

Monibuni

heja bhool bhulaiyaa zapowiada sie niezle z opinii i ogolnie z obsady :) a masz moze napisy PL do tego filmiku? jak cos to daj znac na maila anjalii@buziaczek.pl

ocenił(a) film na 10
Monibuni

Zgadzam się... Film świetny, polecam i pozdrawiam fanów bollywood :)

Monibuni

Plakaty nie wyglądają jakoś szczególnie zachęcająco ale film jest świetny! I nawet SRK miał tu swoje (niecałe) pięć minut :-)

ocenił(a) film na 8
Monibuni

Występ SRK jak zwykle znakomity. Ale niebywale krótki. Hm! Komedia bardzo dobra. Miejscami nieco drażniąca, ale OK. Scena w supermarkecie z kupowaniem pampersów - ekstra. To jego zagubienie i przerażenie. Biedni faceci. A scena z przewijaniem...? To przekupstwo było niezłe. Dał się wmanewrować. ;) Ogólnie polecam.

użytkownik usunięty
Monibuni

Na początku filmu się popłakałam ze śmiechu ha ha potem potem mnie ten film przeraził jak ta dziewczynka prawie umarła a Ali zaczoł się modlić byłam tak wzruszona. Tak mi się ten film podoba i do tego wejście Srk szał :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones