PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33861}
7,2 24 284
oceny
7,2 10 1 24284
6,5 4
oceny krytyków
Hidalgo ocean ognia
powrót do forum filmu Hidalgo - ocean ognia

9/10 bez wahania

ocenił(a) film na 9

Świetny film, uwielbiam takie klimaty.. polecam wszystkim. Im dalej w głąb filmu tym robi się
coraz lepszy. Konie, pustynia, rywalizacja, walka do samego końca, przełamywanie własnych
barier :) Uwielbiam:)

doroc07

Ja właśnie bardzo polubiłem ten film za taką wolność, dzikość. Kiedy Mortensen zaczął śpiewać, to tak błogo się poczułem, to było coś pięknego. Film bardzo mądry i wartościowy, świetne kino przygodowe :) takie ciepło do serca wlewa.

ocenił(a) film na 9
Micman1995

niesamowity moment to prawda, łza sama spływa a uczucie nie do opisania ;)

doroc07

Czasem człowiek powinien poprzebywać sam na sam z naturą i myśleć o swoim człowieczeństwie, o kontakcie z przyrodą. I nagle przestać myśleć o czymkolwiek i dać się pochłonąć szumowi drzew i podmuchowi wiatru :) cały czas w tym XXI wieku jesteśmy zabiegani, wszędzie głośno. Czasem potrzebna jest taka cisza i spokój, żeby zaczerpnąć inspiracji ;) i taki pustynny wyścig też na pewno sprawia, że człowiek sam na sam jest ze swoimi przemyśleniami ;) też nie potrafię opisać tego uczucia.

ocenił(a) film na 10
doroc07

W moim top 10. Scena kończąca wyscig, ta muzyka , rekacje po, cudowny film. Wciaga niesamowice, uczy , pokazuje ze nie warto sie poddawac. Film pełen wartosci.Ze jest cos wazniejszego niz pieniądz. Szukanie , odnajdywanie siebie. Timo Morgenstern chyba zaden aktor bardziej by tutaj nie pasowal. Dla mnie klasa swiatowa, od czasow Wichrow Namietnosci w czasach bez tej calej otoczki poscigiem za pieniadzem, nowoczesnosci jest to najlepszy film w takich klimatach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones