PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650930}

W ukryciu

Hidden
6,2 13 099
ocen
6,2 10 1 13099
W ukryciu
powrót do forum filmu W ukryciu

Gdyby chociaż jedna osoba z "Klanu" (i innych produkcji serialowych w PL) potrafiła zagrać na takim poziomie to może ten serial byłby coś wart .

ocenił(a) film na 5
demson

Jeśli ta mała miał być mega irytująca, to fakt świetnie zagrała ;).

ocenił(a) film na 6
DemiaN

Zgadzam się, strasznie irytujące dziewczę.

DemiaN

Wlasnie ogladam ten film i dawno tak sie nie wko... ilem. Zastanawialem sie dlaczego i chyba doszedlem do wniosku, ze wlasnie chodzi o ta dziewczynke i sposob krecenia filmu. Film zamiast skupiac sie na akcji to rezyser "skupia" uwage na tej dziewczynce ktora gra źle (za bardzo i jakby nie byla dzieckiem) i przez to doprowadza mnie do bialej goraczki. Szczerze to demerwuje mnie ona tak, ze mam nadzieje ze wkoncu dopadna ja te stwory i ja rozszarpia.

ocenił(a) film na 8
zbynek_smetana

Debil jesteś. To właśnie ze wszystkich bohaterów filmu jej było najbardziej żal. Przez cały film miałem nadzieję, że nic się jej nie stanie.

pawel_nowakk

Jak mozna sie tak wczuwac w takiego gniota. Nawet nie pamietam juz o czym toto bylo i bardzo dobrze mi z tym.

ocenił(a) film na 8
zbynek_smetana

8/10 to bardzo dobry film, bo gnioty są 1-3/10.
Oczywiście rola dziewczynki w tym przypadku głównie polegała na wzruszeniu widza, co oczywiście się udało.

ocenił(a) film na 8
DemiaN

W ogóle nie była irytująca matole.

ocenił(a) film na 6
demson

Fakt, mała ma potencjał. Ale w pewnym momencie zaczęła mnie irytować tym wiecznym ,,sapaniem''ze strachu. No cóż,chyba za bardzo się wczuła.

exotyczna

A jak się ma czuć małe dziecko w takich okolicznościach? Chyba normalne, że jest przerażona i boi się praktycznie każdegu hałasu

ocenił(a) film na 6
wiolcia0

Nie do końca, biorąc pod uwagę,że dzieci mimo wszystko też są różne,a ta mała zachowywała się dość rozsądnie-przecież przebywała tam już jakiś czas,więc rodzice jej wytłumaczyli,że na zewnątrz jest niebezpiecznie, w pewnym sensie mogła być na to przygotowana,zwłaszcza że sama zaglądała przez jakiś otwór(nie pamiętam już dokładnie co to było). Więc fakt, normalne że jest przerażona,ale chodzi mi tu o jęki i krzyki średnio co 5 sekund więc uważam że to trochę...za często ;>

ocenił(a) film na 5
exotyczna

Dokładnie. Świetne role dziecięce to są w Stranger Things albo Moonrise Kingdom. Ta mała jedynie się darła i to tyle jeśli chodzi o jej umiejętności.

ocenił(a) film na 6
adamcpdst

O tak, dzieci grające w Stranger Things spisały się na medal,zwłaszcza ,,Jedenastka''.

ocenił(a) film na 8
adamcpdst

Ona płakała, ciągle była smutna i ogólnie przez cały film było jej niesamowicie żal.

ocenił(a) film na 8
exotyczna

Przecież idiotko ona grała tak jak jej kazał reżyser, więc jak można ją krytykować?
Gdyby daną scenę źle zagrała to by ją powtórzyła.

ocenił(a) film na 5
demson

Serio? Głośno drzeć się potrafi każda dziewczynka w jej wieku. A to jeszcze nie aktorstwo.

ocenił(a) film na 8
demson

DLa mnie ta mała przypomina młodą Chloë Grace Moretz.

ocenił(a) film na 4
rafi_6

8 ? Wszystkie klepki są?

demson

Wiesz, jak dla mnie Pan Pazura i pan Linda są w top 15 - 20 najlepszych aktorów świata, ale mało kto tak uważa, bo nie są z Ameryki, w wielu krajach są lepsi aktorzy niż ci w Stanach, co są uważani za perełki Hollywood, ale mało o nich słychać bo nie są z Ameryki ;) Nawet Szkoła Filmowa w Łodzi została zaliczona do jednej z najlepszych na świecie, a porównując serial Klan do tego średniego filmu jest po prostu błędem. Oczywiście Robert De Niro czy Clint Eastwood nie mają sobie równych:) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
demson

Widać bracia Duffer mają dar do prowadzenia dziecięcych aktorów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones