PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433988}
2 927
chce zobaczyć

Hippie Hippie Shake
powrót do forum filmu Hippie Hippie Shake

pytanie

ocenił(a) film na 8

Mam prośbę do redagujących stronę.Napiszcie cos więcej o filmie.Treść znam,chodzi mi raczej o to,kiedy obraz zostanie wyemitowany w (choćby brytyjskich) kinach? Powstał wcześniej,niż "The Edge of Love",a ten ostatni juz zachwyca na Wyspach,o "Hippie..."zaś jakoś nic nie słychać.

ocenił(a) film na 8
Filutka

Szkoda,że nikt (?) nie zna odpwiedzi na moje pytanie.Co się dzieje z Hippie?Kiedy będzie jego premiera(chociażby na wyspach?).

Filutka

Też jestem bardzo ciekawa. Jakbyś się czegoś dowiedziała, daj znac.

parkinson

Bezruch,kompletny...Nawet nie ma trailer'a, a co dopiero mówić o dacie premiery... Wielka skzoda,bo bardzo chciałam obejrzeć film. No ale może jeszcze wszytsko się zmienić,nic nie wiadomo :)

ocenił(a) film na 8
Zarrock

Wyczytałam,że są jakieś problemy z post produkcją-reżyser ma raptem inną koncepcję,przemontowali lub usunęli niektóre sceny...
Film ma się ponoć pojawić na Wyspach w lutym 2010,ale od razu na DVD.
Co z kinem(tam,a potem u nas)-nie wiadomo.

Filutka

Widzę, że wystawiła Pani ocenę bardzo dobrą. Ciekawi mnie gdzie i kiedy miała Pani okazję obejrzeć ten film skoro premiera ma dopiero nastąpić.

Filutka

Premiera w Wielkiej Brytanii będzie 5 lutego 2010.

violet_duck

coś chyba nie poszło z tą premierą ... ://

użytkownik usunięty
Filutka

Ja nie wiem. Teez bym chciała zobaczyć. Czy już po tylu latach w końcu się ukazał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones