PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118092}
6,9 126 892
oceny
6,9 10 1 126892
5,6 10
ocen krytyków
Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta
powrót do forum filmu Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta

myślałem sobie, że to będzie prosta romantyczna komedyjka jakich wiele. banalność przekazu, ogłupiające
teksty i kiepska gra aktorska sprawiła, że całość była przerażająca, nie wytrwałem do samego końca. dno
dna.

ocenił(a) film na 8
macic_trsl

A moim zdaniem teksty swietne, dobra gra aktorska i takie sytuacje ze pomimo ogladania filmu dzis po raz chyba piaty smialam sie w glos !!! Oby wiecej takich zaj..istych filmow !!! Pzdr ;-))

ocenił(a) film na 7
macic_trsl

parafrazując twój pseudo tekst, stwierdzam ze chyba sam oślepłeś albo patrzyłeś mimochodem bo gadasz bzdury bez solidnej argumentacji. Sam film jest niezły i przyznam ze Smith jak i Mendes zagrali nieźle

ocenił(a) film na 9
macic_trsl

gimba gimba gimba gimba

ocenił(a) film na 10
macic_trsl

Każdy ma prawo mieć swoją opinię o każdym filmie, płycie CD itp. Ale wydaje mi się, że Twoja opinia jest tutaj przesadzona. Polacy kręcą tak beznadziejne komedie, że ten Hitch bije wszystkie na głowę :)

ocenił(a) film na 8
macic_trsl

heh troche to groteskowe, ze osoba, ktora daje 10/10 Awatarowi, poucza jaki film jest plytki, skoro Awatar jest w tym przodownikiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones