PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205798}
6,4 7 060
ocen
6,4 10 1 7060
6,3 7
ocen krytyków
Hollywoodland
powrót do forum filmu Hollywoodland

Film warty polecenia,dla wszystkich miłośników kryminałów,oraz dla osób którzy nie lubią mieć wszystkiego podanego,wyłożonego na tacy!Chcą aby film trochę zmusił ich do myślenia!!Obraz ten przykuł Mą uwagę,i bardzo zaciekawił+dobra gra aktorska,wraz z uznanymi nazwiskami!!Na pewno film bardziej zaciekawił niż"Black Dahlia",którą też ostatnio widziałem !!

Paol0

to "uRZywajmy" naszych mózgów....











ocenił(a) film na 8
malgorzata_4

No rzeczywiście,mój błąd,bije sie w piersi!!

ocenił(a) film na 8
Paol0

zgadzam się z PaolO. Hollywoodland dużo bardziej przypadł mi do gustu niż Black Dahlia. Ciekawe kreacje aktorskie, mi szczególnie podobał się Brody, choć nigdy nie mogłam się przekonać do jego gry mimo świetnej gry w "Obłędzie", na zawsze pozostał dla mnie "pianistą" ;D W filmie też jest poruszony ten problem aktorów jak szufladkowanie, Reeves (Afflec) na zawsze "Supermanem"... dla mnie ten film to coś więcej niż tylko zagadka kryminalna. Bezskuteczne próby porozumienia się ze swoim synem i wpleciony w to wątek Superman' a, bo przecież każdy tata chciałby być Supermanem dla swojego dziecka :D No i Diane Lane, stara ale jara :)
POLECAM 8/10

ocenił(a) film na 8
maja_san_D

No dokładnie,myślę,że również dla znawców i fanów kryminałów,nie bez znaczenia jest fakt,że to zdarzyło sie naprawdę i,że ta zagadka nie jest rozwiązana,tym bardziej człowiek sam sobie przypisuje i układa tą układankę !!Dobra komercyjna produkcja,aczkolwiek bardzo przyjemna ,i dla miłośników gatunku warta zobaczenia!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones