PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117585}
4,7 1 150
ocen
4,7 10 1 1150
3,0 3
oceny krytyków
Hollywoodzkie dziwki uzbrojone w piły łańcuchowe
powrót do forum filmu Hollywoodzkie dziwki uzbrojone w piły łańcuchowe

4/10

ocenił(a) film na 4

Film zjadliwy, dosyć uroczy, z bardzo dużą dawką kiczu. No zresztą czego innego można by się było spodziewać po takim tytule? Ja tam się nie rozczarowałem. Myślałem raczej, że będzie gorzej, a nie było wcale tak źle. Film ogląda się całkiem przyjemnie. Sceny morderstw nakręcono sprawnie, a czarny humor, choć mało wybredny, sprawdza się w tym filmie. Plus należy się za oryginalny pomysł na killerów. Cała historia jest do bólu prosta i przewidywalna, ale tego też się można było spodziewać. Niestety zawiodło mnie strasznie zakończenie, które było wyjątkowo banalne, mało przemyślane i tandetne. A ten monolog detektywa... ach ten kicz. Na szczęście jest ten fajny klimat, dużo cycków i sporo frajdy! Moja ocena: 4/10.

Shady_Yo

Całkiem pyszne to spaghetti, idealna konsystencja makaronu z dodatkiem sosu który spełnił moje oczekiwania, trochę mało sera na końcu ale posiłek zaspokoił mój głód
Moja ocena to: 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones