PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506848}
8,0 17 366
ocen
8,0 10 1 17366
Home S.O.S. Ziemia
powrót do forum filmu Home - S.O.S. Ziemia!

Proszę was ludzie!

ocenił(a) film na 9

Nie mówcie nigdy że my mali ludzie nie możemy nic zmienić! Wydaje nam się: jesteśmy
bezsilni bo i tak zadecydują ci na górze, a jeśli by sie coś miało zmienić to znajdzie się
grupa ludzi którzy do innych dojdą. Nic bardziej mylnego, to samo dotyczy się wyborów!
Walczmy o naszą planete, nasz kraj, nasze życie! Zacznij od siebie, dalej rozmawiaj z
przyjaciółmi.. siła słowa jest niesamowita!! Jeśli każda osoba która zobaczy ten film
przekona 5 kolejnych osób a z tamtych 5-ciu kilka przekona następnych to idea się
rozprzestrzenia!
Wiem że to naiwne, ale.... Ile z was ma dzieci? Ile je kiedyś będzie miało? My przeżyjemy na
ropie spokojnie, a co potem? Wojny? Bieda? Chaos? ZIARNKO DO ZIARNKA
I tak mnie tu sporo osób pojedzie, na tym polega wolność słowa, ale tak czy inaczej, moja
idea dotrze choćby do kilku osób! Nie obchodzi mnie jak wiele jest przekłamań w tym filmie,
będę go polecał moim znajomym, niech to do kogoś dotrze.
Moi mili, nie bądźmy egoistami, poza naszym podwórkiem jest cały świat a na nim wiele
krzywdy sie dzieje, a Ci najbogatsi sie cieszą...
Pozdrawiam
Marek

ocenił(a) film na 10
Bono13

,,Ci najbogatsi się cieszą" ?
Skoro mają kasę to może i się cieszą ale nie każdy bogaty człowiek jest z tego powodu szczęśliwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones