PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235756}
4,5 1 015
ocen
4,5 10 1 1015
Homo Father
powrót do forum filmu Homo Father

bardzo dobry

ocenił(a) film na 10

Na początku budził we mnie nie smak. Mimo tego uważam, że film jest znakomity, w sposób delikatny poruszył bardzo trudny temat tabu jakiego chyba w polskim filmie jeszcze nie było.
Film zrobiony bardzo dobrze, w ciągu niecałej godziny wspaniale ukazał codzienne problemy i zmagania dwóch homoseksualistów i nie toleransje wobec ich.
Mało znani aktorzy wspaniale zagrali swoje role, miło również zobaczyć w rolach drugoplanowych Roberta Gonere i Terese Sawicką.
Wielki ukłon dla reżysera.

ocenił(a) film na 2
Lukasz7890

Pozwolę sobie zaprzeczyć twoje słowa. Uwaga spoilery!
Powiem szczerze, głupszego polskiego filmu jeszcze nie widziałem. Bogaty w stereotypy niektóre bardzo krzywdzące i mylne, pełen absurdów i niedorzecznych sytuacji. Scenarzysta musiał bardzo dogłębnie zbadać środowisko homoseksualistów żeby przedstawić postacie w ten sposób. No proszę was czy wy tez nie szukali byście matki dziecka które nawet nie wiadomo czy jest wasze. Poza tym jaki gej daje się wydymać brzydkiej pannie? Nie znam nikogo kto przyznałby się do swojej orientacji tylko dlatego bo go ktoś zaczepiał i to na dodatek w miejscu pracy.

Źle,źle, źle wszystko źle... Jedynie otwierająca sekwencja mi się podobała:)
- Kochanie czy ty mnie kochasz?
- Nie pie***l i idź spać!
-Kochasz mnie :) (czy jakoś tak)

ocena 2/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones