PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118659}

Horror Amityville

The Amityville Horror
6,6 6 553
oceny
6,6 10 1 6553
5,4 5
ocen krytyków
Horror Amityville
powrót do forum filmu Horror Amityville

8/10

ocenił(a) film na 8

Po prostu bardzo dobry horror, choć wydaje mi się, że remake stoi na podobnym poziomie. Urzekła mnie ta tajemniczość w filmie. Prawdopodobnie nie widziałem jeszcze takiego horroru, w którym była by tak wielka doza tajemniczości, mnóstwo niewyjaśnionych zdarzeń. Zwykle takie filmy kończą się śmiercią kilku bohaterów, tymczasem ten film nie ma tak tragicznego rozstrzygnięcia a mimo to ten nawiedzony dom został tak świetnie owiany tajemniczością, że pozostawia naprawdę niesamowity smaczek. Fabuła jest bardzo prosta, ale to wcale nie przeszkadza. Wszystkie dziwne zdarzenia w domu zostały przedstawione w należyty sposób, przy świetnej muzyce i dobrze narastającym napięciem. Film zdecydowanie uzyskuje taki efekt jaki sobie zamierzono - żaden z widzów chyba nie chciałby mieszkać w takim domu. Gra aktorska jest niezła choć mogło być pod tym względem jeszcze lepiej. Podobać się może oczywiście świetny, mroczny nastrój - deszczowy, burzowy, dobra operacja światłem i cieniem. Zdecydowanie warto obejrzeć. Moja ocena: 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones