PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395595}
6,1 18 523
oceny
6,1 10 1 18523
3,0 3
oceny krytyków
Horsemen Jeźdźcy Apokalipsy
powrót do forum filmu Horsemen - Jeźdźcy Apokalipsy

jak w temacie
taki przecietniak, nieco glupkowaty ale do ogladania
nieco zenujacy jest przekaz bo jest tak perfidnie rzucony wprost i zbyt nachalny
a przy tym splycony i ogolnikowy

nic ciekawego, do obejrzenia i zapomnienia
5/10

ocenił(a) film na 6
El_Magiko

Racja. Dałam się nabrać. Zasugerowałam się tytułem i okładkę i miałam nadzieję na film podobny do "Siedem", ale jednak nie ściągający tak bezmyślnie. Wyglądało to tak, jakby reżyser obejrzał sobie kiedyś "Siedem" i stwierdził, że on też chce nakręcić film. "Aha, w "Siedem" poszło siedem grzechów głównych, to ja wezmę Jeźdźców Apokalipsy, a co!". Szkoda. Poza tym mnóstwo niedopowiedzeń, nielogiczności, niespójności, a momenty, które rzekomo miały przerażać opierały się typowo na stylu "gore". To jest chyba kolejna nauczka, że nie da się zrobić już tak dobrego filmu jak "Siedem" o podobnej tematyce, więc lepiej dać sobie spokój i nie zabierać się za takie kino tylko ewentualnie wrócić do pierwowzoru.

Chyba, że ktoś zna jakiś film o podobnej tematyce, ale teraz dla odmiany dobry i ogólnie wart obejrzenia?

ocenił(a) film na 6
El_Magiko

W zasadzie zgadzam się z Twoją oceną. Dałem jednak oczko wyżej, bo przy całej słuszności zarzutów, oglądało się całkiem przyjemnie. ale tak jak piszesz - obejrzeć raz i zapomnieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones