PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 67 891
ocen
5,4 10 1 67891
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

ŻAŁUJĘ

ocenił(a) film na 2

Bardzo żałuję, że wgl zaczęłam oglądać film, leciał przed chwilą na Polsacie, a że nawet nie wiedziałam cóż to za film zaczęłam oglądać. Przyznaję wciągnął mnie dlatego juz przy rozpoczęciu scen rzeźni nie wyłączyłam tv. Byłam ciekawa czy bohaterom uda się wyjść z tej "opresji" cało, ale teraz bardzo żałuję, że zdecydowałam się wgl ten film oglądać. Przerażający, obrzydliwy i wręcz chory film. Nikomu nie polecam, chyba, że ktoś lubi oglądać tego typu odchyły. Ludzie są duuużo gorsi od zwierząt. Zwierzęta zabijają dla jedzenie, a ludzie? Wiedząc, że takie "potwory" naprawdę istnieją wstydzę się, że jestem człowiekiem. Pasuje tu jedynie piosenka Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Oj, jak bardzo dziwny -.-

rose_fw

Mam podobnie. Zobaczyłam kiedyś ten film, bo nie miałam zielonego pojęcia o czym będzie. Do dziś tego żałuję i nie mogę zapomnieć o niektórych scenach. Teraz wystarczy, że zobaczę wpisany "Hostel" w programie tv (nie muszę nawet zobaczyć choćby przypadkiem fragmentu), a i tak wraca wstręt i niesmak i nie mogę się tego pozbyć z głowy.

ocenił(a) film na 1
rose_fw

ja jeszcze lepiej zrobilam- wybralam sie na ten film do kina z chlopakiem... k.wa, siedzialam z zamknietymi oczami i zatkanymi uszami w koncu po prostu wyszlismy. Gore to zdecdowanie gatunek nie dla mnie i mysle ze trzeba miec ostro zryty beret zeby lubic ogladac tego typu filmy. 1/10 w rankingu. A jakby mozna bylo dac 0 to by bylo 0/10.

ocenił(a) film na 8
rose_fw

Ja nie wiem co było w tym filmie dla cb straszne!! Ja się zawiodłem tym że mnie w ogóle nie ruszył myślałem że będzie bardziej brutalny :/ Ale mimo to to bardzo dobry horror.

ocenił(a) film na 10
arni_92

No tak, przecież w tym filmie nic strasznego nie ma... zastanawiam się, czy ktoś jest normalny pisząc taki komentarz

ocenił(a) film na 8
Buniek155

a czym jest normalność??? Ten komentarz jak widzisz napisała kobieta a to dużo wyjaśnia, większość kobiet nie ma pojęcia o horrorach i się wszystkiego boją

ocenił(a) film na 8
kryszti

I najchętniej by w kółko oglądały zj*bane komedie romantyczne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones