PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 67 891
ocen
5,4 10 1 67891
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

Mam trochę dziwne pytanie. Dawno temu oglądałam ten film i w pamięci pozostała mi scena końcowa, w której to główny bohater wchodzi do tego dworca z tym Niemcem (czy kim on tam był ;P) i porywa jego córkę, odjeżdżając z nią pociągiem. Nie zabija tamtego Niemca tylko odjeżdża z tym dzieckiem.
Jednak potem gdy oglądałam drugi raz to widziałam, że zabił tego faceta i odjechał sam. Czy ktoś z was widział ten film z tym pierwszym, opisanym przeze mnie, zakończeniem?

ocenił(a) film na 7
Jussy91

gdzies slyszalem o tym zakonczeniu o ktorym piszesz, ale w oryginalnej wersji jest tak jak piszesz, zabija kolesia w kibelku i odjezdza, czytalem gdzies ze tamto zakonczenie zostalo zmienione gdyz bylo zbyt brutalne, ale mozesz rzucic jakims linkiem zobacze chetnie i tamta wersje finalowa.

ocenił(a) film na 5
Seba24

Właśnie problem w tym, że nie potrafię już znaleźć tej innej wersji, dlatego zaczęłam się zastanawiać czy czasem sobie czegoś nie wymyśliłam :P

Jussy91

Ja dziś własnie pobrralem ten film z z tym zakończeniem w którym "porywa jego córkę, odjeżdżając z nią pociągiem". Trochę mnie to zaskoczyło.

ocenił(a) film na 5
prof_mateusz27

Dobrze wiedzieć, że jednak nic sobie nie wymyśliłam :)

ocenił(a) film na 2
Jussy91

Mówi się na dworzec, a nie do dworca, to tyle. Wiem, czepiam się, przepraszam.

użytkownik usunięty
Jussy91

Zakończenie w którym porywa córkę to zakończenie alternatywne, które znajduje się w wersji Director's Cut. W oryginalnym zakończeniu zabija typa w kiblu.

ocenił(a) film na 6
Jussy91

Ja właśnie jestem po ponownym seansie i byłem mocno zaskoczony, gdy zobaczyłem porwanie córki domorosłego chirurga, zamiast jego zabójstwa w kiblu. Bo właśnie scenę zabójstwa najbardziej zapamiętałem z seansu sprzed wielu lat.

ocenił(a) film na 6
Elizeusz

gdzie ty widziales te wersje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones