PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 67 915
ocen
5,4 10 1 67915
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

W toalecie na dworcu Paxton spotyka holenderskiego biznesmena i wiadomo co z nim robi. Zastanawia mnie tylko to skad Paxton wie ze ten facet nalezy do Elit Hunters, wydaje mi sie ze on nigdy sie tego nie dowiaduje, wiedzial to tylko jego kolega Josh, ale koledzy nigdy pozniej sie nie spotkali wiec nie mogl mu o tym powiedziec. No chyba ze cos przeoczylem. Co o tym sadzicie?

bez150

tatuaż!

bez150

Dokładnie, miałem identyczną wątpliwość. Tatuaż na ręku biznesmena widział tylko jego kumpel, który z kolei o istnieniu organizacji dowiedział się dopiero wtedy, gdy sam stał się jedną z atrakcji oferowanych przez nią. Skąd Paxton o tym wiedział???

bez150

Przypomniałem sobie. Meksykaniec zobaczył wspomnianego Holendra w fabryce, gdy ten dokonywał "operacji" na jego koledze. W tym momencie cofnął się i ruszył w stronę Natalyi (świetnie wyglądająca cipka swoją drogą), ale miejscowi kumaci wzięli go w obroty i zaprowadzili do miejsca jego niedoszłej zagłady przy akompaniamencie filmowej muzyki przypominającej utwór z kabaretowego skeczu Grabowskiego (to ten co grał F. Kiepskiego) pt. "Lot Bąka".

bez150

Krótko, Paxton razem z kumplami miał okazję poznać jego mościa w pociągu. Poza tym Paxton widział, jak dłubie w zwłokach jego kumpla. Pod koniec filmu Paxton poznał biznesmena po głosie (dokładnie po temacie jego rozmowy, tak samo gadał do grupy Paxtona). Więc Paxton śledził biznesmena, wszedł z nim do toalety, niezauważony i tam dokonał mordu.

bez150

Bo widział jak zabił jego kumpla w fabryce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones