PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139825}

Hotel Ruanda

Hotel Rwanda
7,7 60 040
ocen
7,7 10 1 60040
7,2 14
ocen krytyków
Hotel Ruanda
powrót do forum filmu Hotel Ruanda
marv_9

widzę chłopczyku że właśnie podekscytowany skończyłeś oglądać ów film w tv. bardzo dobrze go zinterpretowałeś.. my europejczycy jesteśmy bardziej cywilizowani, było to widać chodźby w filmie.

motyla_noga

Wyobraź sobie chłopczyku, że byłem w Afryce, konkretnie w Tanzanii i wiem mniej więcej, jak tam jest między plemionami. Dać tam każdemu broń, to by się powybijali, nie tak jak na przykład w USA, gdzie ludzie od 300 lat jakoś żyją i się nie mordują.

ocenił(a) film na 8
marv_9

tylko udają, że nie widzą jak obok mordują setki tysięcy kobiet, dzieci... bo nie mają interesu we wtrącaniu się w konflikt. baaardzo humanitarne.

ocenił(a) film na 8
marv_9

Marv z jakiej okazji byłeś w Tanzanii jeśli można wiedzieć?
Mam tam księdza znajomego na misji z SMA, jest w Shinyandze na południe od Mwanzy, o wojnie między plemionami nie słyszałem, są Masajowie i plemię Sukumi (może przekręciłem nazwę, mało o nich informacji), jest malaria, AIDS, bieda jak wszędzie mimo że próbują swoich sił w turystyce jak Kenia (Tanzania ma Kilimandżaro), jest i korupcja, ale wojny takiej jak w Rwandzie całe szczęście nie było.....kraj nie jest tak bogaty jak Anglia czy Norwegia.....

ocenił(a) film na 7
motyla_noga

chodzi ci chyba o to ze europejczycy jak przeprowadzaja ludobujstwo to robia to ladnie i dokladnie wszystko , policzą, posegreguja, spalą wszystkie ,,śmieci,, a nie zostawia na srodku drogi. Wy i wasza cywilizacja jestescie bardziej prymitywni niz.... no ciezko to wogole do czegos porownac

ocenił(a) film na 7
marv_9

nie obrazaj zwierzat i tego ktory je stworzył i zaprogramował, nieprzypominam sobie zadnego gatunku zwierzat ktory by unicestwil inny

użytkownik usunięty
marv_9

No to Afrykanie są podobnie prymitywni jak Gruzini z Abchazami, Turcy z Ormianami, banderowscy Ukraińcy z Polakami, muzułmani i hindusi w Indiach...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
marv_9

Widzę, że dość szybko zapomniałeś jak w 'cywilizowanej Europie' na początku lat 90'tych wyglądała sytuacja w Bośni i Hercegowinie, gdzie faktycznie dzięki 'większemu rozwojowi' w wojnie domowej sąsiedzi zabijali się z broni automatycznej a nie cieli maczetami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones