PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716642}

Howl

4,6 2 451
ocen
4,6 10 1 2451

Howl
powrót do forum filmu Howl

howl

ocenił(a) film na 6

tam gra Shauna Macdonald z Zejścia świetnego horroru i Sean Peartwe z Dog Soldiers ,tez dobry moim zdaniem,o potworach czy wilkołakach nie ma juz dobrych ale moze Goosebumps bedzie dobry i The Forest,ciekawe kiedy będzie Sinister 2 bo chciałem obejrzeć.

ocenił(a) film na 3
szymania11

A faktycznie to ta laska co nie miała biletu. Zaś Pertwee... to się nagrał w tym filmieeeee :)

ocenił(a) film na 3
baldman83pl

Właśnie miałem to napisać. Pertwee miał rolę popisową :)

użytkownik usunięty
baldman83pl

(spoiler)
Autor tematu pisze o tym jakby to było coś godnego uwagi. Takie wrażenie mam, a tymczasem ona zagrała tragicznie. Ostatnia scena z jej udziałem gdy już jest poza pociągiem, patrzy jak odjeżdża i widać stojącego za nią wilkołaka, obraca się, on zbliża się do niej, ona błaga żeby jej nie zabijał i ta mina na jej twarzy - dawno nie widziałam tak kiczowatej gry aktorskiej. Chociaż do tego filmu pasuje...

ocenił(a) film na 3

I co ciekawe na "Filmwebie" jest byk! Shauna Macdonald, i owszem, grała w tym filmie ale nie ta która jest w obsadzie tego filmu na tym portalu :) Ta co grała tutaj jest jako Shauna Macdond :)

użytkownik usunięty
baldman83pl

O, rzeczywiście. Ech, Filmweb... Amatorszczyzna. :D

ocenił(a) film na 3

Amatorszczyzna amatorszczyzną :D Chociaż może to zwykła literówka? Tak czy owak trzeba by to chyba komuś zgłosić, nie? :)

użytkownik usunięty
baldman83pl

Być może do jakiegoś admina, ale wątpię by się tym zajął. Można poprawić to samemu, ale okres oczekiwania na sprawdzenie danych do osoby, to obecnie ponad rok, a poprawka obsady do filmu czekać będzie około pół roku, więc ja się tego nie podejmę.

ocenił(a) film na 3

Aż tak? Dobra, poprawkę do obsady w tym filmie zrobiłem. Ale poprawka z Macdond na Macdonald mi się nie udaje :)

użytkownik usunięty
baldman83pl

Sam możesz zobaczyć ile czeka się na sprawdzenie poszczególnych materiałów (uważaj - widząc to możesz być bardziej przerażony niż wtedy, gdy oglądałeś ten horror). Tu masz link do kolejek:
http://www.filmweb.pl/contrib/status

Można zrobić poprawkę podstawowych danych u osoby, tylko widzę, że już niby czeka taka kontrybucja choć nie widzę by osoba, która ją zgłosiła coś zmieniła. Nie wiem, może po prostu ten ktoś zapomniał. ;/

ocenił(a) film na 3

O żesz Ty! No nieźle... Dzięki za linka może się przydać :)

Właśnie też to widziałem (z tą kontrybucją).

użytkownik usunięty
baldman83pl

Nie ma za co. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones