PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557619}
7,0 74 769
ocen
7,0 10 1 74769
6,9 24
oceny krytyków
Hugo i jego wynalazek
powrót do forum filmu Hugo i jego wynalazek

"Hugo" jest dla mnie filmem NUŻĄCYM. Jakoś nie widzę tej magii,nie było w tym nerwu, jakiegoś pulsu, było za to odliczanie do końca.

użytkownik usunięty
JABOL666

Ja po 11 razach nie mam takich odczuć :)

JABOL666

ten film w swojej konstrukcji przypomina mi trochę "Jak zostać królem" nie porywa w nim akcja, ale piękne obrazy i emocje

ocenił(a) film na 6
alexia_01

obrazy są rzeczywiście piękne, dla mnie tylko z emocjami było gorzej, niestety...

JABOL666

a propos emocji... mnie zastanawia trochę jak ktoś mógł się aż tak załamać, że jego twórczość nie została doceniona przez żołnierzy ginących na wojnie... jak żona Meliesa powiedziała do Hugo, że on nie zaznał aż tak wielkiego cierpienia i dlatego nie może zrozumieć co przeżywa Goerges to myślałam, że ten walczył na wojnie, albo że wojna zabrała mu rodzine...

ocenił(a) film na 10
alexia_01

Ależ tak było naprawdę. Melies naprawdę w rozpaczy spalił swoje taśmy i zaszył się w sklepiku.

ocenił(a) film na 6
alexia_01

Dokładnie, też oczekiwałam jakiejś konkretnej traumy ;)

ocenił(a) film na 9
JABOL666

Pomimo, ze film jest raczej spokojny, nie znudził mnie. Bardzo się podobał :)

JABOL666

film jest słabiutki jak cholera, nudny monotonny i tak przewidywalny co nie powinno mieć miejsca w takich filmach, że nie do strawienia.
Osobiście lubię takie filmy niestety ten jest naprawdę słaby w swojej klasie.
Lepiej sobie pooglądać filmy polskie lub ruskie o śnieżynkach i dziadku mrozie.

markin

Tak zwłaszcza obecne polskie komedie .

użytkownik usunięty
JABOL666

głupi jesteście i sie nie znacie wogle

JABOL666

U mnie niestety podobnie. Opowieść o początkach i magii kina. Magii, której, pomimo świetnej wizualizacji, nie poczułem. Po filmie sprawdzałem też czy to na pewno TEN obraz Scorsese, nad którym większość widzów rozpływa się w zachwytach. Całość jest niezła, ale nic ponadto. Liczyłem na więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones