PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781068}

I tak cię kocham

The Big Sick
6,7 31 041
ocen
6,7 10 1 31041
6,9 33
oceny krytyków
I tak cię kocham
powrót do forum filmu I tak cię kocham

Film mnie zawiodl.

ocenił(a) film na 4

Z trailera spodziewalam sie filmu o perypetiach, jakie przechodza pary w zwiazkach mieszanych. Myslalam, ze bedzie opowiadal o roznicach kulturowych i wynikajacych z nich problemach. Tymczasem ten temat zostal potraktowany pobieznie, a glowna os filmu przypomnia "Ja Cie kocham, a Ty spisz." Film sam w sobie nie jest zly, ale zajawka byla mylaca.

ocenił(a) film na 8
teffi

Ja miałam inne wrażenie, wątek międzykulturowy wydał mi się istotny i dość rozbudowany, chociaż były też oczywiście inne kwestie jak przeżywanie choroby kogoś bliskiego czy sam wątek miłosny. Film jest z założenia względnie lekki, więc pewnie dlatego temat styczności kultur poruszono w sposób dość lekki.

teffi

Miałam te same odczucia, dlatego jakoś oglądając cały czas mi czegoś brakowało.

ocenił(a) film na 4
teffi

Dokładnie trailer był kompletnie mylący Myślałem że idę na komedie A to jest film oparty na faktach co dowiedziałem się po filmie tutaj z filmwebu dodatkowo nie wiele śmiesznych elementów w ogóle nie czuć chemii jakiegoś polotu film nie wciąga dialogi słabe nie ma się czym zachwycać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones