PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32700}

I twoją matkę też

Y tu mamá también
7,1 29 494
oceny
7,1 10 1 29494
7,3 16
ocen krytyków
I twoją matkę też
powrót do forum filmu I twoją matkę też

Przede wszystkim o złamaniu wszelkich zasad, o utracie niewinności i szacunku dla samego siebie i o zdradzie, ale także głęboko powiązanymi z tym wszystkim uczuciami miłości i przyjaźni.

Film ten natchnął mnie troszkę do przemyśleń nad mocą i potęgą prawdy:) Przecież główni bohaterowie przekraczali granice i łamali zasady przyjaźni i uczciwości już wcześniej. Ale dopóki nie powiedzieli sobie wzajemnie prawdy, dopóty trwało ich dzieciństwo. A konsekwencje powiedzenia prawdy i wszelkie uczucia z tym związane, to już dorosłość, to odpowiedzialność za własne wybory i decyzje.

Ponadto piękna jest muzyka w tym filmie, lekka i delikatna. Jakby podkreślała kruchość ludzkich relacji i uczuć.

ocenił(a) film na 8
nan_s

Bardzo ciekawy post.

nan_s

Oglądałem go dawno , ale na tyle wbił się w pamięć że ostatnio zrobiłem sobie powtórkę. Film ma świetny klimat drogi i do tego w ciekawy sposób przedstawiona historia. Film polecam bo naprawdę jest dobry.

nan_s

Ludzie się okłamują, stoją za tym religie, przekonania, odebrane wychowanie, które nie zawsze krystalizują życie. Często sami dokonujemy wyborów wbrew tego co chcemy, nie wiem czy to kwestia bycia dorosłym, czy uczciwym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones