plakat filmu I zbaw nas ode złego

I zbaw nas ode złego

Deliver Us from Evil
7,5 976
ocen
7,5 10 1 976
1 569
chce zobaczyć
{"type":"film","id":364825,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/I+zbaw+nas+ode+z%C5%82ego-2006-364825/tv","text":"W TV"}]}
I zbaw nas ode złego
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Nieustannie przenoszony na nowe parafie Północnej Kalifornii wielebny Oliver O'Grady szybko zdobywa zaufanie i szacunek wiernych. Jednak nie wiedzą oni o tym, że ksiądz jest niebezpiecznym pedofilem, którego tajemnicę, świadomi jego upodobań hierarchowie kościelni, skrywali przez 30 lat, pozwalając mu na wykorzystywanie niezliczonejNieustannie przenoszony na nowe parafie Północnej Kalifornii wielebny Oliver O'Grady szybko zdobywa zaufanie i szacunek wiernych. Jednak nie wiedzą oni o tym, że ksiądz jest niebezpiecznym pedofilem, którego tajemnicę, świadomi jego upodobań hierarchowie kościelni, skrywali przez 30 lat, pozwalając mu na wykorzystywanie niezliczonej liczby dzieci. Zestawiając wyczerpujący, głęboko niepokojący wywiad z wielebnym O'Gradym, z tragicznymi historiami jego ofiar, twórca filmu - Amy Berg, odważnie demaskuje głęboką deprawację kościoła katolickiego i ukazuje udręki człowieka, którego przez tyle lat krył.

I zbaw nas ode złego zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.