PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626983}

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
6,7 212 263
oceny
6,7 10 1 212263
5,7 19
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Obejrzałem ten film. Nie zapłaciłem za to ani grosza. Mimo to czuję się oszukany. Oddajcie mi 2h z życia !

użytkownik usunięty
elosidzej

haha człowieku, po pierwsze animacje to jedna z świetnych rozrywek kina o ile są dobre, więc postaraj się bardziej...

Harry Potter??? czepia się koleś który ocenia taką bajkę jak Avengers na 10 więc jest 1:1

ja też zrozumiałem że jesteś dzieciakiem który, swoim brakiem argumentów innych rozśmiesza...

ocenił(a) film na 5
Rott

Zgadzam się, część robiona na siłę, a raczej na siłę rozbijana na dwie. Strasznie dużo scen zapychaczy.

ocenił(a) film na 3
Rott

Hehe dokładnie film jest chuj... nudny 0 akcji a gra aktorska tek typiary jest jak w telenoweli Meksykańskiej :D no cóż widocznie lubią brać ludzi do filmów słabych jak ona

ocenił(a) film na 7
Rott

Według mnie film nie był najgorszy, ale ma w sobie to "coś" co pokazuje, że pod jakimś względem jest lepszy od pozostałych.
Ogółem tą część ludzie odbierają negatywnie, dlatego warto poczekać na Kosogłosa cz.2. Ja szczerze powiedziawszy cieszę się, że rozbili ostatnią część na 2 części, ponieważ wted ominęli by dużo ciekawych jak i fajnych momentów.

ocenił(a) film na 4
tloq99

no tak i nie zobaczyłbym jak główna bohaterka łukiem potrafili zestrzelić nowoczesne bombowce. Poezja :)

Rott

ciesze się, że z wielkiej ochoty pójscia do kina nie wybrałam właśnie Igrzysk Śmierci. Lepiej wydawać kasę na ambitniejsze produkcje które wbiją nas dosłownie w fotel

ocenił(a) film na 4
Rott

Był jakiś tam pomysł na 1 część, powtórzono to w drugiej, co już miało średni sens, w 3ciej już na prawdę nie wiadomo było co zrobić, nic się tam nie dzieje.

ocenił(a) film na 2
Rott

Pierwszą czesc trzeciej czesci przespalem. Drugi raz musialem podejsc. Do drugiej czesci trzeciego odcinka po prostu sie zmusilem. Dno.