PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107899}

Immortal - Kobieta pułapka

Immortel (ad vitam)
6,0 10 720
ocen
6,0 10 1 10720
Immortal Kobieta pułapka
powrót do forum filmu Immortal - Kobieta pułapka

Nie znam komiksu, ale film jest bardzo dziwny. Nie wiem co, ale ma coś w sobie, że uwielbiam
do niego wracać. Efekty specjalne, animacje nie są jakieś super, ale ogląda się je dobrze.
Ogólnie bardzo dobry film!

ocenił(a) film na 8
largo_lagrande

Zgadzam się z tobą w pełni. Ten gatunek nie jest przeze mnie uwielbiany i mało filmów z tej dziedziny jest przeze mnie lubianych jednak Immortal ma w sobie to coś, co sprawia, że ogląda się go z chęcią i przyjemnością. Rzeczywiście efekty nie były jakieś super genialne, ale cały ten film przypominał mi jedną wielką grę komputerową, w którą sama chętnie bym zagrała ;) Serdecznie polecam :)

ocenił(a) film na 9
largo_lagrande

No właśnie. Sam się złapałem na tym (przy okazji chyba 4 lub 5 oglądania ;), że ten film wyjątkowo lubię, sam do końca nie wiem dlaczego - mimo jego oczywistych wad. To jest BARDZO dziwny film...

ocenił(a) film na 7
largo_lagrande

Film nie ma wiele wspólnego z komiksem, który jest podobnie "zakręcony", ale dużo bardziej zabawny. Może to dziwić, bo reżyserem jest sam autor komiksu, ale postanowił widocznie stworzyć "wariację na temat" swojego wcześniejszego dzieła. Osobiście bardzo podobał mi się komiks więc miło było dla mie zobaczyć Horusa i resztę postaci "na żywo".
A efekty komputerowe, jak na rok 2004 i jak na film nie-hollywoodzki są niczego sobie, fatalna jest jedynie część postaci.

ocenił(a) film na 9
largo_lagrande

Mam identyczne wrażenia, też uwielbiam ten film i nawet oceniłem go tak jak Ty :)

ocenił(a) film na 7
largo_lagrande

to coś to klimat Bilala - skoro miał wolną rękę w dowolnej stylizacji filmu, to zastosował wszystkie środki aby wytworzyć spójną wizję artystyczną - zgodną ze swoim stylem komiksów.

dlatego film jest wewnętrznie spójny - może się podobać albo nie, ktoś może go rozumieć albo nie, ale tak czy siak pozostaje dziełem sztuki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones