PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512079}
Ten film nie ma jeszcze ocen. Widziałeś? Oceń!

Important Artifacts and Personal Property from the Collection of Lenore Doolan and Harold Morris, Including Books, Street Fashion, and Jewelry
powrót do forum filmu Important Artifacts and Personal Property from the Collection of Lenore Doolan and Harold Morris, Including Books, Street Fashion, and Jewelry

Important Artifacts and Personal Property from the Collection of Lenore Doolan and Harold
Morris, Including Books, Street Fashion, and Jewelry


kto go zapamietal ? jak bd w kinie to z kartki bd czytal tytul

dawid10809

ha ha, fakt lekko przydługi

agawa87

będą zawody kto zapamięta tytuł:)

dawid10809

Mam nadzieję, że będzie dobry, bo "Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb" już od 64 jest chyba najdłuższym nominowanym do oscara tytułem :)

dfab

będzie dobry ,moja intuicja mi to podpowiada -a ja wciąż nie mogę zapamiętać tytułu :)

dawid10809

Spoko, nie ty jeden. Ja gubię się po "Important Artifacts and Personal Property..." =)

agawa87

ja sie narazuw gubie po Important Artefacts- ale wpadlem na pewien pomysl: w kinie wezme ulotjw reklamową i pokaze osobie sprzedajacej bilety i powiem ' ide na to'

dawid10809

Większość pewnie będzie mówiła tak:
"Poproszę bilet na <Important Artifacts...> yyy, no ten nowy z Bradem Pittem" hi hi

agawa87

albo 'important ...coś tam dalej ' :D

dawid10809

Wystarczy powiedziec Important artifacts

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones