PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496871}
5 645
chce zobaczyć
In the Hand of Dante
powrót do forum filmu In the Hand of Dante

mam z "Dziewiątymi Wrotami"

maga89

Dokładnie! Moje pierwsze skojarzenie . " Dziewiąte wrota" mi się podobały , ten film też się zapowiada ciekawie:D koniecznie obejrzę :)

retro_diva

hehe no zdecydowanie po przeczytaniu opisu filmu nasuwa się skojarzenie z "Dziewiątymi wrotami". Na pewno będzie dobry film bo Johnny nie zwykł grać w słabych:)

Belzebubich

ja również mam podobne skojarzenie :)
"Johnny nie zwykł grac w słabych" ja bym powiedział że niektóre filmy właśnie dzięki niemu są takie dobre :)
pozdrawiam

maga89

Heh dokładnie to samo skojarzenie :D No nie mogę się doczekać tego filmu...

maga89

Mnie "Dziewiąte wrota" cosik nie podpadły, ale mam nadzieję na klimat podobny do "From Hell" i wymienionego Polańskiego :)

Dzadzmara

dziewiate wrota wlasnie byly polanskiego wiec dlaczego masz nadzieje na ten klimat skoro ci nie "podpadly"?

maga89

I mi się też skojarzyło z Dziewiątymi wrotami. Mam duże nadzieje dotyczące In the hand of Dante.

maga89

No raczej. Mam nadzieję że dobrego reżysera zaangażują.

maga89

Ja to samo:)

maga89

"dziewiąte wrota" były na podstawie książki Klub Dumas A.Perez Reverte, teraz powstanie "w rękach dantego" na podstawie ksiązki Klub Dantego Mathew Pearla :) na pewno obejrzę, ale polecam najpierw przeczytać książkę - od jakichś 5lat, kiedy Klub Dantego wybrałam jako książkę do prezentacji maturalnej liczyłam na to, że powstanie ekranizacja i mam nadzięję, że niedługo będzie premiera :)

maga89

ja identycznie pomyślałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones